Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy baj lenne, ha én 3-szor...

Nagy baj lenne, ha én 3-szor adnék enni a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csak 1-szer vagy 2-szer szabadna.

De én úgy érzem, hogy a 2 kevés neki, mert túl sok idő telik el közöttük. Úgy tudom csak a kettőt megoldani, hogy reggel 6-7 körül kap, este pedig 22 óra körül. De a kettő között az a baj, hogy nagyon sok idő eltelik, és nagyon éhes már estére.

Mennyiségre eleget kap, úgyhogy nem az a baj.


Tegnap kipróbáltam, hogy háromszor adtam neki, és úgy jó volt. Reggel 6-kor a szokásos adag felét adtam csak oda neki, 12-13 körül megkapta a másik felét, és este 22-kor pedig megkapta az esti adagját.

Száraz tápot kap amúgy.


Szerintetek?


2017. nov. 13. 15:49
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Vannak jó minőségű konzervek is, de azok meg borzalmasan drágák, a kutya meg úgyis csak fosik tőle szóval...
2017. nov. 13. 16:44
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem minden konzerv szar. Nem pont az arosra vagy a tescosra gondoltam, mivel ugyanúgy vannak jó minűségűek konzervből mint tápból. Nem tudtam, hogy az ő kutyusa nem bírja a konzervet csak a tápot. A mi régi kutyusunk Fifike nem bírta sem a konzervet, sem pedig a tápot. A táptól mindig szorulása lett, a konzervből meg egyet evett meg egy ideig aztán azt se. A májaskenyér volt a kedvence a tejbepapi mellett. Igen májas kenyeret evett a kutya, kövezzetek meg. Nem kötözködni jöttem, hanem kíváncsi lettem mi okból eszik csak tápot és megtudtam, mert a kérdező normálisan válaszolt.
2017. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Délelőtt is dolgozol meg délután is? Vagy miért nem tudsz neki pl. délelőtt 10-11 körül adni reggelit?
2017. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%
Akinek májaskenyeret meg "tejbepapit" eszik a kutyája az hogy a fenébe mer tanácsot adni bárkinek is, meg bármilyen szinten beleokoskodni kutyás témába...?
2017. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki kell tapasztalni. Minden kutya más. Nálunk az egyik 3x, míg a másik napi 1x eszik. Mindkettő felnőtt és kistestű, mégis máshogy esznek. Az egyik nem bír egyszerre sokat enni és mivel nem hagyom előtte a tápot, hamar éhes lesz. Így 3 részre osztom a napi adagját. A másik vele ellentétben nem kér többször enni. Ehetne reggel is, mégse teszi. Egyszerűen ott hagyja, nem éhes. Este kapja meg az adagját.
2017. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A kutya emésztőrendszere úgy van összeeakva hogy ritkán egyen sokat. Felnőtt kutyának nem jó, ha 3x adsz enni.

Miből veszed hogy túl éhes estére?

2017. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
14es világosan leírtam miért azt evett a kutya, nem igaz hogy nem érted meg. Ha bármi bajt váltott volna ki belőle, akkor nem élt volna 16 évet. Nem evett meg mást így kénytelenek voltunk azt adni neki, amit megevett.
2017. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Dolgozok és egyetemre is járok. Enni csak séta után akarok adni, előtte nem merek.

És van hogy 9kor érek haza este, akkor még séta és csak utána ehet.


Reggel meg 6kor megyek el, de fél körül vissza szoktam érni (szünet), aztán megint el kell mennem.

2017. nov. 13. 18:20
 19/24 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a 42%-os mindig ide talál ilyen kérdésekhez és osztogatja a rosszabbnál rosszabb tanácsokat kérkedve hogy a szär kajákon tartott kutyája milyen boldogan élt hosszú életet és ez az ő érdeme. Légy szíves legalább ne tanácsolj másoknak hülyeséget, köszi.


Szerintem is a napi adagot oszd három felé kérdező, ha a kutyus így kevésbé lesz éhes akkor nem tehetsz vele rosszat, a lényeg csak hogy ne kapjon összességében többet enni.

2017. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
És lehet pattogni privátban hogy én vagyok a hülye, simán a szegénységi bizonyítványodat állítod ki vele.
2017. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!