Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy baj lenne, ha én 3-szor...

Nagy baj lenne, ha én 3-szor adnék enni a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csak 1-szer vagy 2-szer szabadna.

De én úgy érzem, hogy a 2 kevés neki, mert túl sok idő telik el közöttük. Úgy tudom csak a kettőt megoldani, hogy reggel 6-7 körül kap, este pedig 22 óra körül. De a kettő között az a baj, hogy nagyon sok idő eltelik, és nagyon éhes már estére.

Mennyiségre eleget kap, úgyhogy nem az a baj.


Tegnap kipróbáltam, hogy háromszor adtam neki, és úgy jó volt. Reggel 6-kor a szokásos adag felét adtam csak oda neki, 12-13 körül megkapta a másik felét, és este 22-kor pedig megkapta az esti adagját.

Száraz tápot kap amúgy.


Szerintetek?


2017. nov. 13. 15:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Azért írtam privátban, mert a kérdező sem rád, sem pedig rám nem kíváncsi. Szókiforgatásból meg 5ös vagy. Értelmes felnőtt módjára veled sem lehet beszélni.
2017. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi tanácsokat!


42%-os

Nem akarlak megbántani, de az röhejes, hogy a te kutyád csak a májkrémes kenyeret szerette.

Mindig azt szokták mondani, hogy a kutya azt eszik, amit elé tesznek. Ha ti is ilyen mentalitással neveltétek volna, akkor nem lett volna válogatós. De nyilván kicselezett titeket, mert rájött, hogy ha játssza a finnyást, akkor úgyis kap sokkal finomabbat enni.

2017. nov. 13. 21:31
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is 20 kiló körüli 2 éves kutyám van. Nekem azért kellett bevezetni a napi 2 kajálást az 1 helyett, mert rengeteget mozog és ezért elég nagy mennyiségű tápot kell megennie amit nem akartam egyszerre odaadni. A doki javasolta ezt, de a haromszori étkezés egy felnőtt közepes testű kutyánál szerintem sok. Írod, hogy habzsolós. Lehet kapni kisállat áruházakban habzsolás gátló tálat. Szerintem szerezz be egyet, jó cucc ;)
2017. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Te se haragudj, de ha láttad volna mennyit szenvedett, akkor te is örültél volna, ha valamit is megeszik. A végsőkig harcolt és az állatorvosunk is kitartott mellette. Azt nem mondom, hogy minden egyes nap ez volt a menü. Néha ment egy két féle konzerv is, de nem "magyarázkodom" csak annyit kívánok, hogy nektek sose legyen olyan beteg kutyátok és ne lássátok szenvedni.
2017. nov. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!