Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzeléskor lehet fedeztetni...

Tüzeléskor lehet fedeztetni az első naptól kezdve?

Figyelt kérdés
Fedeztetés után vissza lehet engedni másik kan mellé? Honnét tudom hogy sikerült e a fedezés?
2017. nov. 14. 09:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan azt gondolod, hogy itt bárki segíteni fog abban, hogy nulla hozzáértéssel szaporítsd a kutyádat, amikor ez ellen az "áldásos" tevékenység ellen küzd minden jóérzésű állatbarát ember?!


Ráadásul tök alapvető dolgokról sincs még fogalmad sem, amivel minden átlag kutyatartó (nem tenyésztő!) is tisztában van...

2017. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
11: mindjárt jön a Kérdező, és elmondja az ebben a kategóriában sztandard "mentséget" (100 kérdésből 99-nél),hogy a Kérdező 13 éves és lány, és nem tud mit csinálni, mert tulajdonképpen a szüleié a kutya, ő csak jót akar a kutyának. Azért figyeljünk, mert nem sokára jön a következő kérdés, hogy elleni akar a szukám, de nem tud, de nincs pénz állatorvosra, meg messze van meg stb. Utána még 4-5 hét a jófogáson sürgősen elvihető kiskutyák ócsóér, mert a szukát elütötte az autó. Oltások, chip, féreghajtás nincs, TK nincs. De nagyon gyorsan vigyék el mert el lesznek altatva. Majd ha ez sem segített akkor később "TK nélküli fajta tiszta kiskutya eladó 60 000,Ft-ért TK-s szülőktől".
2017. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Pár napra bekéne vinni téged kérdező és majd ha már sokadik nap sorban te hajolsz a szappanért talán rájössz, hogy ez nem is olyan jó dolog.
2017. nov. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérj tanácsot az állatorvosodtól (ha van egyáltalán ilyen), ő biztos megdicsér majd.
2017. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egykori biológia tanárod is most nagyon büszke rád...
2017. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 EvaSz86 ***** válasza:
Nem...egyszerűen nem értem. Milyen érzésű ember az, aki a saját kutyáját akarja kizsákmányolni. Nulla hozzáértéssel, nulla utánanézéssel egymásra engedni két kutyát...plusz utána vinni a következőhöz. Ha ennyire nem értesz hozzá, akkor minek? Pénzért? Hogy eladd a kölyköket? Minden jóérzés kiveszett belőled? Utána meg jönnek a hirdetések, hogy 20-25 ezer forintért fajtiszta (mert azt sem tudják mi a különbség a fajtiszta és a fajtatiszta között) kutya eladó. Komolyan kellene már valami jogszabály az ilyenek ellen, és komoly büntetés, ha megszegik a jogszabály.
2017. nov. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Van fogalmad róla, hogy a szuka kutyának milyen kínokkal jár maga a párzási aktus, és a fialás?


Ha tisztában vagy evvel, akkor mégis mi motivál arra, hogy kitedd ilyen szenvedéseknek őt?


Szereted őt egyáltalán?

Én tényleg nem tudom elképzelni, hogy mi jár a fejedben ilyenkor.

2017. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mindenféle állatkínzást utálok, de amikor valaki a saját állatával teszi ezt, ráadásul szándékosan, az már mindennek a teteje.

Mert még csak tudatlanságnak sem nevezhető amit csinálni akarsz, hiszen láthatod, hogy sokan megmondtuk már, hogy nem szabadna.

2017. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Arról van szó, hogy egy csomó helyen leírták és népszeerű "tévhitként" terjed, hogy egy szukának egyszer ellenie kell. És ha már így van akkor tökjó bevételi forrás is, mert visszahozza az árát... De ezt nehéz elmagyarázni egy ilyen IQ huszárnak.
2017. nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!