Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fogkrémet vegyem...

Melyik fogkrémet vegyem kutyusomnak?

Figyelt kérdés

Sajnos a kutyám nagyon hajlamos a fogkövesedésre. Minőségi száraz tápot eszik, de húst is szoktam adni neki, konzervet meg ilyen kajákat sose kap! De nem nagyon szeret rágni, bármit csinálok (fogai rendben vannak).

Voltunk már állatorvosnál, aki leszedte a fogkövét, ő a napi szintű fogmosást ajánlotta.

Erre a célra melyik fogkrém a legjobb?

Eddig ezeket néztem:

[link]

[link]


2017. nov. 18. 14:23
 1/3 anonim válasza:
0%
Hát én nem is halódtam kutya fogkrémről! Nekem sose volt ilyen gondom. Kevesebb ennivalót adjál neki és adjál csontot, módjuk csirke csontot. Ja ne kényeztesd el, persze kertes háznál kicsit más pl: nálam!
2017. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kap csontot is, de nem rajong érte.

Nincs elkényeztetve. Inkább veszek fogkrémet és tisztítom a fogát, minthogy altatás + fogkőleszedés miatt félévente járjunk az állatorvoshoz.

2017. nov. 18. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Első, te mekkora hülyeségeket írsz! Ráadásul milyen helyesírással?!


-miért adjon neki kevesebbet enni?

-mondjuk csirke csontot pont NEM kéne adni a kutyának, hiszen az a legveszélyesebb!

-és hogy jön ide a kertes ház?


Amúgy a kettő közül én a Beaphart választanám.

2017. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!