Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem a kiskutyát?

Mivel etessem a kiskutyát?

Figyelt kérdés
Rendeltem Energie tápot, 20 kg volt 9.000ft. Állítólag ebbe nem növényi fehérje a sok hanem állati, valaki vélemény,eddig 2 ismerősöm nyugodt szívvel ajánlja,angol bulldog kölyöknek adnám,a Royalt nagyon sokan szidják.

2017. nov. 19. 06:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

20 kg 9.000 Ft-ért? Nos lehet túl szkeptikus vagyok de ebben az árban kétségbe vonnám, hogy a fehérje legnagyobb részben állati eredetű. De a táp pontos összetételei és analitikus összetétele nélkül nehéz bármit is mondani. Esetleg ha írnál egy linket vagy agy összetételt.....

De az utolsó részre vonatkozólag, igen a Royal Canin egy nagyon túlértékelt gabonával teletömött táp, ami nem a legjobb.

2017. nov. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az ár miatt én is szkeptikus vagyok kissé. Én 15 kg-s Joserát rendeltem majdnem 10.000-ért de abban legalább biztos vagyok hogy egy jó minőségű középkategóriás táp. Gondolkoztam még hogy váltok Brit Care-re vagy Brit Premiumra mert azoknak is elég jó a hústartalma, de a Josera bárányos tápja jobb szerintem mert csirkeallergiásak a kutyáim.


Én a helyedben ezekkel a tápokkal próbálkoznék, szerintem nem drágák és ár-érték arányban nagyon jók. Ezt az Energie tápot nem ismerem, soha nem hallottam róla (persze amit nem ismerek nem feltétlenül rossz) de azért linkelj egy oldalt hozzá vagy nézz rá az összetételére.

2017. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Energie a táp neve ? Ki gyártja? Kölyöknek kölyöktápot kell adni.
2017. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2 tenyésztő ismim ajánlotta. Beírod googleba,hogy Energie táp(rizses bárányos) ,zöld zsákba árulják.
2017. nov. 20. 05:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Max a nagy kutyának jó lesz,mert annyira rossz nem lehet, eddig feleslbe keverem a Royalal,hogy fokozatosan álljon át rá. De akkor nem erre váltok át
2017. nov. 20. 05:08
 6/9 A kérdező kommentje:
A Joserátról nem hallottam még eddig.
2017. nov. 20. 05:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?: ACC VIP ENERGY

[link]

Mert bárhogy is keresem csak ezt találtam, de így sem találtam részletes összetételről leírást. :( Lehet a zacskóján van bővebb infó, de a weben nem találtam semmit sem a 29% fehérjén és 15% zsíron kívül. Ez túl kevés információ ahhoz, hogy bármit is le lehessen szűrni.


A Josera aránylag jó márka, a közép kategóriában az egyik legjobb, ár érték és beltartalom tekintetében nagyon korrekt!

2017. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen ez az. A zsákról se tudtam több infót leszűrni én se.
2017. nov. 21. 11:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a táp felnőtt kutyának való. Ha bizonytalan vagy a tápokban, pl a facén tuti van angol buldogos csoport.

Mindenesetre kölyöknek kölyök táp dukál. Az angol buldognál a táp miatti gyorsan történő növekedés nem jellemző, hiszen nem nagytestű kutya.

2017. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!