Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha az én kutyám a páromat...

Ha az én kutyám a páromat tekinti falkavezérnek, szakítás esetén hogy reagálna?

Figyelt kérdés
Tegyük fel szakítunk a párommal, elköltözik, a kutya persze velem marad. Hogy reagálná le? Van valakinek tapasztalata ebben?
2017. nov. 19. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A férjemmel 2 kutyánk volt, mikor külön költöztünk, ő vitte azt aki közelebb állt hozzá, a másik aki pedig engem tekint vezérnek maradt.

Sokszor volt, hogy 1-2 napra nálam volt a másik kutya is, nem vettem észre, hogy lelkibeteg lenne, hiszen én is a családja vagyok, engem is szeret, ugyanúgy engedelmeskedik nekem, de mikor a férjem jött érte, láthatóan felélénkült a kutya, jobban örült neki, mint nekem amikor hazamentem, csak ennyi különbséget vettem észre.

2017. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Te lennél az új főnök.


Gondolom hiányolná a párodat, de egy idő után megszokná, helyrerázódna.


Ha egygazdás kutya (pl. rottweiler) az nehezebb, hosszabb ideig tart. Ha nem egygazdás, vagy úgy lett tenyésztve hogy könnyen cseréljen gazdát (pl. német juhászkutya) vele gyorsabban menne a folyamat.


Persze nagyban függ a kutya személyiségétől is.

2017. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!