Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szakítás után mi legyen a...

Szakítás után mi legyen a kutyával?

Figyelt kérdés
A párom már velem volt mikor elhoztuk a kutyust. Szakítottunk, az én nevemen van a kutya. Nagyon szeretik egymást. Szerintetek fogja hiányolni a kutyus? Mit tegyek,hogy ne?

2016. okt. 21. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Nincs mit tenni, ketté kell fűrészelni Buksit..
2016. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
17%
Igaza van Digonak. Így mindkettőtöknél lesz a kutya és hiányolni sem fog senkit...
2016. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
A te kutyád, akkor hozd el és annyi. Ne találkozzanak többet, mert akkor örökké csak várni fogja őt a kutya.
2016. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Egy ideig keresni, várni fogja. Nem kell vele törődni. A kutyák alkalmazkodóak.
2016. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Egy ideig biztos fogja hiányolni, de ott leszel neki te, így ezen könnyen túl lesz. Mit tegyél? Törődj vele, amennyit csak időd engedi: séták, bandázások, új élmények.
2016. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Te csak a tulajdonosa vagy (az is inkább csak névleg), nem a gazdája. A tisztességes az lenne, ha a kutya annál maradhatna, akit a gazdájának tekint: magyarul, akit igazán szeret. Végül is nem egy tárgyról, hanem egy élő-érző lényről van szó. Ehhez mondjuk szükség van némi erkölcsi tartásra.
2016. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

utolsó, mi ez a hülyeség? azt írta szerette a kutya. az én kutyám is szereti a szüleimet, a szomszédnénit, a sarki zöldségest, mégsem adom nekik :-D egy szóval nem írta a kérdező, hogy őt nem szeretné a kutya, kevésbé szeretné vagy a párja többet foglalkozott volna vele....


kérdező: bele fog törődni. egy ideig biztosan hiányolni fogja, de meg fog nyugodni, mert te ott maradsz neki.

2016. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Annál maradjon a kutya, amelyikőtők aktívabban tud foglalkozni vele. Egyik ismerősöm is úgy járt, mint te. A pasi nála hagyta a kutyát. Szerencsétlen állat kaján, meg egy kis fülvakaráson kívül semmit nem kap, nagyon neveletlen.
2016. okt. 22. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is a kutya igenyeit nezzetek

Egy exemmel cicank volt. Ő volt neki az Isten engem meg folyfon megtamadott ha olyanja volt. Nala maradt. Mikor kikoltozott kulfoldre egy fel evig megint velem volt a cica amig minden oltas utlevel irat stb elkeszult es o is berendezkedett kint. Akkor is folyton megtamadt engem ejjel... aztan futarszolgalar kivitte a cicat es nem tamad meg senkit 😃

2016. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
9 -es vagyok nem ertem miert lettem lepontozva?! Mert a cica nem engem azeretett vagy mert fél évig vigyaztam ra a szakítàs utàn 4 évvel is? Vagy mert engem mrgtamad ejjelente jatekbol az exemet meg nem? Valaki aki megnyomta a pirosat arulja mar el! Koszi
2016. okt. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!