Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyak azt fogjak falkavezer...

A kutyak azt fogjak falkavezernek tekinteni aki a csaladan is a fonok?

Figyelt kérdés
Ertem ez alatt ha egy csaladban apa a fonok akkor o lesz a falkavezer, ha viszont anya a fonok akkor a kutyak is ot fogjak falkavezernek tekinteni, vagy naluk az a fo hogy ki foglalkozik veluk tobbet?
2016. dec. 20. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt.
2016. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Nem igazán értem a kérdést, mert elvileg a családban nincs főnök, nem munkahely az.

A kutyának az összes családtagot maga fölött állónak kell tekintenie.

2016. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jo hat ezt a fonokot idezojelben ertem. De egy csaladban mindig megan hogy a gyerekek is egyik szulore jobban hallgatnak. Most az egy dolog hogy mindenkit folottuk allonak fofadnak el de mindig van EGY akire a kutyak is a legjobban hallgatnak.


Csak az erdekel hogy a csalad alap "eroviszonyai" befolyasoljak-e ezt, vagy a kutyanak az a lenyeg hogy veluk ki foglalkozik tobbet ki megy veluk kutyasuliba, ilyesmi.

2016. dec. 20. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kutyáknál ez inkább úgy működik hogy mindenkit maga fölé kel helyeznie viszont arra hallgat a legjobban aki a legtöbbet foglalkozik vele.
2016. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt érzik, hogy a közösségben, ahol élnek, milyen rangsor van, ki a legdominansabb. Ezért a családfő, vagy a munkahelyen a főnök stb sokkal könnyebben lehet a kutyának is vezére, mint a rangsor alján állók. De ez nem azt jelenti, hogy feltétlenül így lesz. Számít az is, hogy emellett ki mennyire ért a kutyák nyelvén, mennyire akar a kutya felett állni, mennyit foglalkozik vele stb.
2016. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én erre egy saját példát írnék. Megkaptam a kiskutyámat még tavasszal, 10 hetes volt. Apát tekintette falkavezérnek, neki volt a legnagyobb tekintélye. Viszont én foglalkoztam vele a legtöbbet, minden nap több órát. Ha félt pl a vihartól én mentem ki hozzá, én jártam vele sétálni. Ekkor már kezdett rám is jobban hallgatni. Végül elmentem vele kutyasuliba. Ott alakult ki köztük igazán a szoros kutya-gazdi kapcsolat, és fordult is a kocka. Azóta engem tekint falkavezérnek, rám hallgat legjobban. Persze ez sok idő volt, de 1000 százalékosan megérte. :)

Száz szónak is egy a vége, bármit el lehet érni rengeteg foglalkozással, közös programokkal, kutyasulival, türelemmel és következetességgel.

2016. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!