Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg fogja szokni?

Meg fogja szokni?

Figyelt kérdés

Három éves kan németjuhászom mellé ma elhoztuk a párom négy éves dalmatáját ( nőstény). És a kan nagyon fel pörgött tőle. állandóan meg akarja ugrani, szegény nőstény meg csak próbál leülni, meg szökni előle.

Van ketrec, de csak a tüzelés idejére szeretném a nőstény elzárni. Kérdésem az lenne, hogy a kan idővel meg e szokja szagot? és nem lesz igy beindulva mindig, mert szegény szukát nem hagyja élni.



2017. nov. 20. 10:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%

"mindkettő hoz a konyhára."


Gratulálok a szánalmas életedhez, hogy a kutyád szaporításával keresed a betevőt. De büszke lehetsz magadra, hogy találtál egy ugyan olyan szánalmas vesztest mint te magad.

2017. nov. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
94%
Ó, egy szaporîtóval van dolgunk. Azaz kettővel. De annyit értetek a kutyákhoz, hogy a Gyakorin kell kérdezgetnetek. Rákhalászok vagytok, mi?
2017. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%
Gyepin vagyok önkéntes, pont az ilyen degenerált emberi hulladékok miatt vannak tele mind a menhelyek, mind a gyepmesteri telepek árva kutyákkal!!!
2017. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Mekkora köcög itt néhány ember anélkül hogy el olvasná amit írok...


De azért köszönöm a válaszokat.


Én csak azt szerettem volna hogy egyik kutyát se keljen ketrecben tartani, nem tudom hogy a nagy száju emberkék melyikének nyomorog a kutyájuk egy ketrecben, vagy 2x2es szobában a gazdájával meg a szánalmas életével.

2017. nov. 20. 11:18
 15/28 anonim ***** válasza:
70%
Ment a kérdés a szurkolók az állatkínzás ellen nevű csoportnak. Majd ip alapján megtalálnak, és meglátogat 8-10 markos legény beszélgetni arról, hogy mennyire nem szép dolog anyagi haszonként tekinteni a kutyádra. Ne aggódj, nem csak a mocsokban, láncon tartott kutyákra vannak kihegyezve, hanem söjtör óta a mocskos szaporítókra is. Szép napot, ne aggódj, nemsokára nálad csengetnek!
2017. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Szivesen fogadom őket. Nyugodtan irhatnak megadom a címet kell venni a fáradtságot az IPvel :)
2017. nov. 20. 12:21
 17/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell ketrecben tartani egyiket sem. Ivartalanítod és keresel nekik egy felelősségteljes gazdát. mert sem te se a barátnőd nem azok. Az pedig, hogy 30 ezer forintokért elviszed a kanodat fedeztetni egy másik szánamalmas veszteshez nem engem minősít. Töltitek a menhelyeket mert a munka túl előkelő dolog számotokra. Tanultál volna inkább és nem szaros 30000Ftokon múlna az életed.
2017. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a kérdésből egyértelműen látszik, hogy szaporítók vagytok.

A szaporítókat pedig általában nem szívlelik.

Ez van.

2017. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
75%
És még neki áll feljebb...
2017. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
35%
Az meg se fordul a fejedben, hogy dominancia is lehet? A kutyád a fejedre nőt, és most próbálja ezt a kis szukával is elhitetni, hogy ő a főnök. Tehát nem sokára az lesz, hogy a kanod mindenki főnöke, utána jön a szuka kutya, utána vagy a párod vagy te. És kb. ennyire fog komolyan venni a kutyád. A szaporítás meg eleve egy gusztustalan dolog. Hoz a konyhára jajj...
2017. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!