Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől liheghet a kutyus? (nem...

Mitől liheghet a kutyus? (nem azért mert melege van vagy sokat mászkált. )

Figyelt kérdés
Ma rosszul lett a kutyánk, a pontos okát az orvos se tudta megmondani miért, kapott fájdalomcsillapítót, azonban most elkezdett lihegni, már késő van, nem rendelnek, nem tudjuk mihez kezdjünk és miért csinálja... Láza sem volt.
2017. nov. 20. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet szívprobléma. Meghallgatta a doki? Nem lilul a nyelve?
2017. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A nyelve rendben van, orvos meghallgatta a szívét, azt is megfelelőnek találta. Holnap kell visszamennünk vele.
2017. nov. 20. 20:51
 3/13 anonim ***** válasza:

Vidd ki friss levegőre, az szokott használni!

A rosszulléte miben mutatkozott meg?

Mennyi idős?

2017. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fájdalma lehet.
2017. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik neki, ügyeletes orvos van éjjel is, vidd el, mert rosszul lehet.
2017. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kivinni sajnos nem tudjuk mert nem szívesen kel fel, esélyes hogy fájdalma van, viszont délután kapott erős fájdalomcsillapítót, bíztam benne hogy kitart éjszakára... Most ha jól láttam elaludt, mivel egész nap nem pihent így inkább nem ébresztem fel, már idős kutyusról van szó.
2017. nov. 20. 21:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Hagyd is aludni, remélhetőleg nem lesz gond holnapig. Viszont holnap vidd el kivizsgálásra a kutyust! Jobbulást neki!
2017. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hagyom is most éjszakára, sajnos semmit nem tudok tenni, csak pihentetem, holnap természetesen megyünk vissza orvoshoz.
2017. nov. 20. 22:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyid? Mit mondott az orvos?
2017. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kapott infúziót, tovább vizsgálták, sajnos annak ellenére, hogy direkt olyan vitamint kapott amitől éhesnek kéne lennie, nem eszik, így gyenge, de időnként próbáljuk rávenni, hogy egyen valamit... Régebben is mikor fájdalma volt olyan helyzetbe kerültünk, hogy a fájdalomcsillapítót se volt hajlandó bevenni, így nem is evett semmit. Remélem majd valahogy sikerül ennie, innia, illetve ma is lihegett picit mikor felkelt este...
2017. nov. 21. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!