Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik egyedül vannak és van...

Akik egyedül vannak és van kutyájuk, hogyan oldják meg a sétáltatást?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy szeretnék egy kutyát, de dolgozom. Napi 8-9 órát biztosan egyedül lenne a kutyus. Kibír ennyit egyedül? Szerintem sok egyedülállónak van kutyája, gondolom azok is kibírják...Félre értés ne essék, én imádom a kutyákat, csak a legjobbat akarom nekik....ha otthon lennék, tutira sokat játszanék vele, és nem messze van egy kutyafuttató is, meg nagy park, ahol lehetne szaladgálnia.

Véleményeket és tapasztalatokat várok.


2010. jún. 1. 10:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egyedül de a kutyákhoz más nem nyúlhat és nem is mennének el mással. Nem is tudom miért kéne?
2010. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

17:10 vagyok, véletlenül elküldte... :D

Szóval minden tisztességes ember tanul, dolgozik 8-9 órát és egy normális kutya kibír annyit. Nekünk kertünk van ott van a kutya amíg nem vagyok otthon és este elviszem sétálni, délután meg foglalkozok vele. Ha panelben laknánk akkor felkelnék előbb, aztán utána már kibír annyit, amíg meg pici, raknék be neki almot.

2010. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!