Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek a bepisiles...

Mit tehetek a bepisiles ellen? Ha eddig nem volt gond

Figyelt kérdés

Most 5 hónapos ez a kis hülye eddig nem volt gond a szoba tisztasággal leszámítva az első 1-2hetet(tanuló időszak).

De ma a második nap hogy bepisilt tegnap amikor hazaértem és megláttam a pisi foltokat nem tettem semmi csak takaritottam és közben mérgesen beszéltem meg se simogattam rá se néztem, ma ahogy haza értem megint 2 pisi folt fogadott így megint elmaradt az üdvözlése és most már bánom de bele nyomtam az orrát utána kiba..tam az udvarra(nem szó szerint, nem bantottam)

Nem szeretném hogy raszokjon és meg az új parketta előtt szeretném ha 100%osan megbízható lenne.

Köszönöm előre az értelmes válaszokat



2017. nov. 23. 16:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Már bocs, de még a 2 éves nagytestű kutyám is összeszóritja a fogát ha 8-9 órát váratom, te meg egy kölyöktől várod el? Már bocs, de normális vagy?
2017. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sok idő míg megtanulja az élelemmegtagadást! Nehogy azt hidd, elviszed suliba, gyakoroltok, aztán már kész is :) S közel sem biztos, hogy gazda nélkül gyakorolja!
2017. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy átlag 5 hónapos kutya tényleg nem bír ki ennyi időt. Viszont ha a te kutyád eddig mégis kibírta, most meg el kezdett bepisilni, akkor előfordulhat, hogy egészségügyi gondja van, vagy az is, hogy elkezdett jelölni.
2017. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugyanazt eszi, mint korábban? Ha mást eszik, akkor lehet, hogy arra többet iszik, és már nem is bírja ki. Csodálom, hogy eddig kibírt 8-9 órát. én ezt a most 10 hónapos hutyánktól se várom el, de azért lehetséges (meg ,miért mondanád, ha nem igaz).
2017. nov. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Szerintem jól nevelem a kutyámat. Minden igényét kielégítem kivéve amikor dolgoznom kell nekem is jobb lenne ha napi 24 órát vele lehetnek. de akkor miből élnénk ugye?!

Egyszer botlottam meg és valaki ezért már rossz gazdának tart ugye kettesek? Neked van kutyád? Dolgozol egyedül élsz vagy meg mindig a mama hotelben laksz? Mert úgy egyszerű az észt osztani hogy nem tudod milyen az igazi élet.


Amugy tényleg most váltottam tápot eddig proplant kapott és most acana puppyt és persze hagyok itthon neki el dugva 1-2 szárított rágcsát amivel elütheti az unalmas óráit.

Ahogy haza erek az első hogy ki viszem pisi kaki aztan játszunk utána etetés kb fel óra pihi és irány a park.

Azt is tudom hogy az élelem megtagadás nem megy olyan gyorsan de azért már gyakoroljuk.

Nem ő az első kutyám tudom hogyan kell bánni a kutyákkal.

Iskolába csak azért akarom elvinni hogy legyen meg a papírja munka vizsga stb.

2017. nov. 25. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!