Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy sétáltattátok a bullterrier kutyátokat és a járókelőktől kaptatok valami negatív megjegyzést?

Figyelt kérdés
Fordított esetben, hogyan reagáltok, ha láttok egy bullterriert? Féltek tőle, vagy aranyosnak tartjátok? Megsimogatnátok?
2017. nov. 25. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Kissé sok már a bullterrieres kérdés. Vedd meg azt a kölyköt és ne érdekeljen mások véleménye.
2017. nov. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1%
Kevés rondább kutya van a bullterriernél, de most komolyan mások véleménye érdekel?
2017. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félek, aranyosnak találom a tojásfejét!
2017. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én minden kutyát imádok, bár van olyan aminek nem tetszik a kinézete (pl angol bulldog) de attól még ugyanúgy megdögönyözöm ha találkozok vele az utcán és ugyanúgy rajongok a kutyáért.


Ne érdekeljen már kinek mi a véleménye, azt a kutyát magadnak veszed és ne mások véleményére adva válassz kutyát.

2017. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van itt a környéken egy nő, mentett bullterrierrel, szájkosárban és szögesben sétáltatja, sajnos kutyázik. És alig bírja megtartani,mert amint lát egy kutyást gyorsan megfordul,elvileg jár rehabra a kutya,de már 1 éve itt vannak és a kutyán semmi javulás nincs ://

Én nem félek egy fajtától sem. Max a kutyáimat félteném,mert kistestűek.

2017. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fajta, hanem gazda kérdése. Nálunk a környéken a legidegesítőbb, legsunyibb, legjobban utált kutya egy Golden retriever. Szegény csak ki van cseszve a kertbe, meg ritkán kihozzák “sétálni” ami abból áll, hogy a fiatal gyerek ülve nyomkodja a telefonját, a kutya pedig szabadon tombol, lesből támad a kisebbekre, emberekre is, egyszer kénytelen voltam őt lábbal illetni, azóta minket nem bánt, de már mindenkinek elege van belőle-belőlük. És hiába értjük, hogy a nevelés él lemozgatás hiánya miatt vad, meg nem ő tehet róla stb... de mivel ő az, aki támad, így csak rá dühös mindenki. Szóval nekem nincsenek előítéleteim, hogy ez a fajta vad, ettől félni kell, míg a másik csak cuki lehet. Amelyik kutya nem hozzáértő kezekben van, az bizony szörnyűvé válik, fajtától függetlenül.
2017. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 Nálunk is van vérgolden :( Jó gazdihoz méltóan minden nap 1-1,5 órán át sétáltatják. Lépésben. Az úttest közepén. 20 centis pórázon. Folyamatosan rángatva és ordibálva vele. Húz mint a gőzmozdony és reaktív, mint az atom, nem is értem miért...


Hát jó, leszek én a gonosz! Kérdező, ha nálad állandósult bizonytalan csütörtök van, akkor nem kell neked egy makacs, önálló fajta, aki tökös, dörzsölt és jó humorú gazdát igényel.


Igen, a bullterrier egy baromira megosztó fajta. Igen, álltam már ott haverom mellett, amikor fennhangon megállapította, a békésen sétáló bullterrierről, hogy pfuj, milyen ronda kutya! aztán olvadt bele a zoknijába, amikor a kutya lelkesen odakocogott hozzá, bemutatta hogy tud pacsit adni és szénné simiztette magát. És éreztem magam kínosan a gazdi helyett is, amikor csak nekifutásból tudta elvontatni tőlünk.


Most jobb?

2017. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Félni nem félek tőle, egyszerűen csak rondának találom, de ezt természetesen nem teszem szóvá, mert nem akarnám megbántani a gazdáját és egyébként se számít, attól még lehet jó kutya. Ha barátkozni akar velem, azt is kedvesen viszonzom persze, nem ő tehet a fura fejéről :) Nem vagyok amúgy túl igényes, nem sok fajtára mondom, hogy csúnya :)
2017. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túl szép kutya, de aranyosan viselkednek az emberrel. Egyik bull típusúban sem bízok, nem engedem oda a kutyáimhoz. De ha kutya nélkül vagyok, akkor szoktam őket simizni, ha odajönnek barátkozni. :)
2017. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!