Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi időt van egyedül a kutyád?

Mennyi időt van egyedül a kutyád?

Figyelt kérdés
Ezt főleg egyedülélő panelosoktól kérdezném.
2017. nov. 25. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi viszonylag szerencsés helyzetbe vagyunk , párom általában hétköznap 2nap szabadnapos én pedig 7órát dolgozom egy nap hétvége szabad :)így kb a kutyusunk heti 3nap van egyedül 7-7.5órát. Ahová tudjuk oda pedig visszük magunkkal szabadnapjainkon :)
2017. nov. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Átlag 9 órát hétköznaponként. Mielőtt elmegyek, fél órás séta, mikor hazaérek, egy-másfél órás.
2017. nov. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi ketten vagyunk így max 6 órát, de régen mikor egyedül voltam akkor 10 óra is volt, de előtte lent voltam vele 2 órát majd amint hazaértem vittem le még 2 órára és utána egy késő esti séta is volt. De ez extrém eset, általában 8 óra volt a maximum.
2017. nov. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

6-8 ora. Nalunk reggel van a nagy seta erdon, mezon, delutan csak egy fel oras bio aztan este 1 oras majomkodas a kutyaherokkal.


Van ismerosom akinek 10-11 orat van egyedul a kutyaja(beagle), de o is reggel edz vele (fut) kb masfel orat vannak el, ez utan atalussza a napot.

2017. nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6-7-8 órát. Suliba járok, órarend függő.
2017. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!