Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az oka, orvos vagy...

Mi lehet az oka, orvos vagy várjunk még?

Figyelt kérdés
Tegnap este a yorkienk (2éves lány) nem talalta a helyet a házban, kényelmetlen volt neki a fekvés. Adtunk neki kamillateát. Ma reggel ment a hasa 3x hányt. (Az egyik szeklete kicsit véres is volt) Arra gyanakszunk, hogy amit veletlenul szerzett csont, az okozhatja. Rogton orvos vagy várjunk még vele Hatha jobban lesz?

2017. nov. 27. 07:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul szinte folyton remeg
2017. nov. 27. 08:05
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Orvos!!!!

Nem is ertem, meg varod mig meg hal? Vagy mi a terv???

2017. nov. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 EvaSz86 ***** válasza:
100%
Nekem két yorkie-m van. A tapasztalatom az, hogy elég érzékeny a gyomruk, és nekünk nagyon sok időbe telt, hogy megtanulják, hogy nem ehetnek fel minden vackot a földről. Ha remeg is, akkor biztos, hogy nem érzi jól magát...ha már hányt is, és a széklete is véres, akkor szerintem rögtön viss orvoshoz. Lehet, hogy valami olyat evett fel a földről, amit te nem láttál, és ez okozza a tüneteket. De én gondolkodás nélkül megfognám, és elvinném az orvoshoz. Te is megnyugszol, és az orvos biztos tudni fogja, hogyan kezelje a helyzetet. Majd írj, hogy mi a helyzet a kutyussal.
2017. nov. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
most őszintén, ha neked lenne véres a székleted, várnád a sült galambot vagy rohannál azonnal orvoshoz?
2017. nov. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan orvos.

Kamillateát minek adtatok neki? Az csak megf.satja maximum.

2017. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a széklet véres akkor akár belsővérzése is lehet a csonttól. Úgy viszont nem túl magas a túlélési esélye.


A kamillateát pedig fogalmam sincs miért erölteti mindenki amikor az esetek nagyrészébe több kárt okoz mint segít. Persze mindenki orvos és tudja mikor, mire kell alkalmazni.

2017. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kamillatea gyulladáscsökkentő, de nem csodaszer.

Nincs értelme ezt adni neki, ilyen jellegű problémára.


Igen, a csont az lehet gond, ilyen pici kutyánál. Simán lehet hogy kiszakította a bélfalát, és ezért véres a széklete.

A helyedben azonnal orvoshoz vinném, a bél perforáció kezeletlenül tuti hogy halálos.

2017. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Másnap reggel vittem orvoshoz már jól van, köszönöm a normális válaszokat
2017. nov. 30. 19:54
 9/10 A kérdező kommentje:
És nem a csonttól volt:)
2017. nov. 30. 19:55
 10/10 A kérdező kommentje:
És azért nem vittuk aznap este mert vasarnap este 10orakor hova menjunk? Nyíregyházán van ügyelet az meg nagyon messze van, Foleg hogy autónk nincs. Nem ertem Miert kell hulyezni valakit ha azt se tudja mi van.
2017. nov. 30. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!