Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg fog gyógyulni? = (

Meg fog gyógyulni? = (

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves angol cocker spánielem (kislány) most volt ivartalanítva és a kórteremben felszedett egy bakteriális fertőzést. Mikor vissza vittük a dokihoz azt hitték hogy allergia és mikor elkezdett hullni a szőre és kihívtunk egy másik dokit azt mondta bakteriális ferőtzés. Több orvost is megkérdeztünk, az összes ezt mondta. A hátán volt 2 óriási seb, kapott szurikat több napig és fertőtlenítettük naponta 3X és tettünk rá gallért hogy ne tudja kirágni. De ma reggel találtunk rajta még egy sebet. Ez most keletkezett. Ma reggel adott neki a doki 3 szurit de nem tudom mi lesz vele. Már egy csomó ideje beteg és egyre rosszabb. A doki azt mondta meg fog gyógyulni, de azt is mondta hogy ebbe a betegségbe bele is lehet halni. Már annyit sírtam, mert nem tudnám elviselni ha ő meghalna. Ő a mindenem. Nagyon szeretem!! Vannak tapasztalataitok ezzel a betegséggel kapcsolatban?
2010. jún. 1. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:

"A doki azt mondta meg fog gyógyulni, de azt is mondta hogy ebbe a betegségbe bele is lehet halni."

Nem lehet mit hozzáfűzni. Vagy az immunrendszere nyer, és meggyógyul, vagy a baktérium, és meghal. Ezt előre nem lehet megmondani.

2010. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező együtérzek veled , nekem is megszakadt a szívem mikor a 14 éves kutyánkat el kellett altatni mert már olyan fájdalmai voltak , 5 éves koromtól volt velünk.Ha azt látod h romlik az állapota és egyre jobban szenved akkor könnyíts a szenvedésén és engedd el , sokkal jobb lesz neki úgy hidd el.De reméljük a legjobbakat !!
2010. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik doki vett vért laborra? Melyik doki vett mintát a sebből?Mi alapján állapították meg a bakteriális fertőzést?
2010. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tünetek alapján de nem vettek vért tőle sehol mert most volt műtétje és nagyon kivérzett a seb úgyhogy most sok vért vesztett :(
2010. jún. 1. 20:42
 5/6 Akiteki ***** válasza:

Hol végeztek ilyen kontár műtétet? És miféle kórterem??

Nem értem az egészet!

Vidd el egy jó klinikára, ahol teljesen kivizsgálják.

2010. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az orvost aki az ivarlanítást csinálta jelentsd fel. Én is most vagyok túl azon hogy a kutyám majdnem meghalt.Nemtudsz sajnos mit tenni amit mond az orvos azt csináld és állj mellette,könnyebb úgy harcolnia hogyha tudja mennyire fontos neked:)
2010. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!