Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tacskóra muszáj kutyaruha...

A tacskóra muszáj kutyaruha télen a sétára?

Figyelt kérdés
Van ruhája, de egyszerűen képtelenség ráadni, morog, harap, elszalad.
2017. nov. 30. 19:41
1 2
 11/13 anonim válasza:
56%
Szerintem ha nem farkasordító hideg van felétek és -30 fok akkor nem kell rá ruhát adni. Gondolj bele. Ráadod enyhe hidegben, aztán már egy-két mínuszban is meg fog fázni. Hozzászokik a teste a meleghez.Télen kicsit hosszabra kell hagyni a szőrét, hogy meg legyen a saját kis "szigetelése" és kész. Én is nagyon szívesen adnék ruhácskát a szálkásszőrű tacskómra, mert nagyon mókás tud lenni egy-egy kutyán, de emiatt (a saját érdekében) nem teszem. De ha te mindenképp szeretnél ráadni ruhát így télen, akkor muszáj megnevelni. Fontos az, amit felettem is írtak. Próbáld meg összekötni pozitív dolgokkal az öltözködést. Ennyit tudunk neked mondani, a saját kutyád csak te ismered. De egyébként nem, nem baj ha nem adsz rá ruhát.
2017. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%
Azért ha a lakásban 22 fok van, kint meg -10 akkor rá kell adni mert az 32 fok különbség. Lakásban tartott kutyának meg semennyire nem fog megerősödni a szőre.
2017. dec. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azóta már rá tudom adni a ruhát. De tényleg csak akkor adom rá ha nagyon hideg van🤔😃
2018. jan. 2. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!