Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhetett a kutyámmal?

Mi történhetett a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon, de azt mondják, hogy a kutyánk "megkergült".

A nyaka ki van tekeredve (nem láttam pontosan milyen mértékben) az égnek áll (szerintem oldalra is). A kutya vak kb 5-6 éve eddig nem volt vele semmilyen probléma. Mostkint áll az esőn, körbe kprbe szaladgál,forgolódik magán addig mig el nem esik...nem tud sem inni sem enni a nyaka miatt. Mostmár mindennek nekimegy...szenved..mi lehet ez?

A múlthéten kullancsot találtam a macskában, talán a kutyában is van/volt és fertőzést okozott? Tippek,ötletek? :(



2017. nov. 30. 20:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Vak*
2017. dec. 1. 09:11
 12/15 A kérdező kommentje:
Ja es bocsi, nem akartam ekkora bunko lenni, de az "istenbarmas" valaszado felidegelt :D
2017. dec. 1. 09:14
 13/15 anonim ***** válasza:
Drága kérdező ha lenne egy csepp eszed levágnád hogy a drága jó tökömtudja hanyadik gyökérnek válaszoltam.
2017. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Meg a 100. Orvost ajánló lepontozó zseniknek
2017. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De ha annyira tanácsot vársz akkor marad az altatás mert pár napon belül úgyis meg fog halni.A sok zseni megint lepontoz majd hogy hogyan merészelek tanácsot adni arra hogy egy állat ne szenvedjen.
2017. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!