Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutyafajtan...

Szerintetek melyik kutyafajtanak van a legerosebb harapasa?

Figyelt kérdés
En elegge biztos vagyok benne hogy a pitbullnak vagy a staffordnak vagy talan a rotinak de kivancsi vagyok elore is koszi
2017. dec. 3. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erről már csináltak teszteket:

1, Rottweiler 328 font

2, Német juhász 238 font

3, Pitbull Terrier 235 font

Legalábbis mikor legutoljára néztem ez volt a lista... ;)

2017. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát pl egy angol bulldognak is rohadt erős a harapása, főleg ha szájzárat is kap. Viszont olyan pici fogaik vannak, hogy azzal nem csinálnak túl nagy kárt.
2017. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy kutya nem kap szájzárat ,egyszerűen nem akarja elengedni.

Roti ,Bullmastif ip a Pitbull elött van.

2017. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi van a pitbull elött? A rottweiler ?? Egyatalan nem (szerintem) mert ezt egy seged monta nekunk hogy a pitbullét és az amstaffet erzi a legjobban
2017. dec. 4. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Látom kisfiam, te valamiért pont ezt a két közepes testű kutyafajtát akarod ebben győztesnek kihozni. Az enyém meg pl. 3 gyártó felnőtt védőkarját lyukasztotta már ki. És elárulom, 0% terrier van benne. Mastiffot mértek 552-es értékkel is, ami majdnem 2,5x akkora mint a pitnek Ja, egyébként pl. nem mérték, de KÁJ-KAU sem igazán összehasonlítható egy Bullal.
2017. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaj tényleg a masztiffot kihagytam bocsi akkor igy van

1 masztiff

2 pit/amstaff

3 rottweiler

Igy van?? (Szerintem igen)

2017. dec. 14. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!