Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit veszel a kutyusodnak...

Mit veszel a kutyusodnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Benti kutyusom van. Pont tegnap jött meg neki egy pihepuha pléd, ezen felül jutalomfalatot kap, meg 1-2 új játékot.
2017. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Az állatorvost fizetem neki jelenleg, mert sajnos beteg éppen :(
2017. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok! Második, jobbulást a kutyusodnak.

Kérdező, neked milyen fajta kutyusod van, kap ajándékot,mit?:)

2017. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Menhelyes keverék kutyusom van, 12 és fél éves.

Ma vettem neki egy nagypárnát a kosarába de nem bírtam ki és már oda is adtam neki ☺☺☺ szóval ötleteket gyűjtök.


Második: jobbulást a kutyusnak!!

2017. dec. 8. 16:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Karácsonyra" semmit. (Az első kutyám első karácsonyára főztünk pár virslit, de amúgy nem "ajándékozzuk" meg az állatokat karácsonykor / születésnapkor, noha nagyon szeretjük őket.)

Mindig megkapja azt, amire szüksége van (a "szüksége van" tág értelemben értendő, kényelmi cuccokkal, jutalomfalatokkal együtt)

A legutóbbi "extra" beruházás egy kong volt, ami nagyon bejön neki, a legközelebbi pedig várhatóan egy minőségi (biztonságinak is használható) hám lesz, de azzal még várok egy ideig, mert még növésben van.

2017. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Semmit. Mindig mindent megkap amire szüksége van.


Neki inkább a sürgés-forgás lesz nagy dolog :D imádja a gyekeket. Hát karácsonykor 6 gyerek lesz :D

2017. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lemaradt hogy 5 éves benti amstaff


#6 voltam

2017. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit:) Két hat hónapos és a legnagyobb örömük, ha a hasogatott tűzifával, minden reggelre beterítik az udvart:) A kutyajátékokkal meg játsszak én:))
2017. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Marha lábszár csontot nyersen és valami csipogós, visítós játékot, mert imádja, igaz kb 1-2 napig fog csak vele játszani aztán volt csipogás nincs csipogás.
2017. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#2 Remélem yule-fát sem állítasz! O:)


A kutya egy hete kapott pihe-puha memóriahabos kutyaágyat. A tegnapi nagytakarítás után leterítettem neki az új Vetbed Isobed szőnyegét is (miattam ilyen spéci, poratka allergiám van), amire azóta is oda van kövülve. A kutya karácsonyra buksisimit kap.


Ha lehet hinni Csányi Vilmosnak, a kutyák az ajándékozást nem értik, de a rituálét meg hogy ők kimaradnak belőle, azt nagyon is értik. Úgyhogy ha ti családotokban szokás az ajándékozás, nem hülyeség neki is adni valami apróságot ;)

2017. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!