Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit vesztek a kutyátoknak...

Ti mit vesztek a kutyátoknak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki mivel tervezi meglepni a blökijét az ünnepek alatt:)

2017. dec. 9. 10:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én kutyanasit vettem neki meg vagy 3 kötélcsomót. Azokat szereti és hamar elnyúzza. Amúgy is kap, de most vettem neki többet. A macskáknak is vettem játékot meg azt a halas kaját, amit szeretnek. Plusz van nálunk egy utcán talált kiscica, aki ha karácsonyig nem talál gazdát akkor a legjobb ajéndékot kapja tőlünk, otthont. (Igaz ő eddig sem tudta, hogy nem véglegesen van itt.)


Tudom, hogy nem igazán érti, hogy mi folyik ilyenkor, de biztos érzi, hogy most valami más. (Fát rakunk a szobába, lemegyünk a családhoz, ahol sok kaja és ember van. Szerintem tudja, hogy ez nem egy sima hétköznap.)

2017. dec. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tudja mi az hogy ünnep és majdhogy nem havi szinten kap valami játékot ezért meg se hatná ha csak simán neki adnám. Lehet hogy butaság mer nem úgy értékeli mint egy ember és max egy nyálas puszival viszonozná de vettem neki egy nagy plüss játékot. A terv az hogy kartonba csomagolom csak papír nem lesz rajta le ne nyelje bontás közbe. Amúgy húsvétkor az ő ajándékát is eldugtuk a kertbe és a gyerekkel együtt keresték meg, szerintem tudta hogy ez most más mer sokkal jobban örült pedig nem az első kötelét kapta életében. A másik meg hogy családtagnak számít szóval miért ne adnék pont karacsonykor neki ha egy sima átlag napon is kap játékot.
2017. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!