Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szüleim nem törődnek a...

A szüleim nem törődnek a kutyánkkal. Úgy érzem, nem tudok semmit tenni érte (? )

Figyelt kérdés

7 éve vettünk egy mopszot, eleinte volt vele egy másik is, de az elment 2 éve. Fél éve egyetemre járok, ahonnan kéthetente tudok hazajönni, s most már csak egy kis helyen van a kutya, becsukva oda egész nap, szinte csak enni kap, nem törődnek vele. Nem ez való egy mopsznak, tudom jól, de nem is szobatiszta, hiszen korábban olyan helyen volt, ami zárt volt és ki tudott menni elvégezni a dolgát. A pesti albérletembe nem tudom elvinni, nem engedi a tulaj. Elajándékozni nem lehet, mert "szeretik"... nagyon sajnálom szegényt, ha itthon vagyok, foglalkozom vele sokat.

Mit tanácsoltok, hogyan lehetne jobb neki?


2017. dec. 10. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy, ha a szüleid foglalkoznak vele. Viszont így ez nem kutyás téma, hogy a családon belüli konfliktust hogyan lehet kisimítani.


Mellesleg lehetne szobatisztaságra szoktatni most is.

2017. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha keresel olyan albérletet, ahová viheted magaddal.
2017. dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mondjuk mindig, gyereknek nem veszünk kutyát. Felnő, elköltözik a kutya meg marad. Ha a szülők nem maguknak vették ilyenkor annyit foglalkoznak vele, hogy el ne pusztuljon. Az egyetlen megoldás egy másik albérlet ahova elviheted a kutyát, és az elmulasztott szobatiszzaságra nevelés.
2017. dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ebből a kérdésből bizisten azt hittem egy 10 éves gyerek ír, nem egy egyetemista...


Szóval ha már kellett a kutya... Akkor keress egy másik albérletet és vidd magaddal... Azért nem egy kaukázusiról van szó, ami ne lenne el egy kis lakásban.


Ami a szobatisztaságot illeti, talán el kéne vinni sétálni azt a szerencsétlen kutyát, ha egyszer nem tud kimenni, az ablakon nem tud kimászni elvégezni a dolgát... 7 éves kutya pár nap/hét alatt meg is tanulja, aztán napi 3-4x le kell vinni.

2017. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez így állatkínzás... főleg egy mopszinál, tesómnak is az van szintén 7 éves. Én szeptemberben költöztem 2 nem kis testű kutyával, 1 macskával és egy gekkóval. Nem is volt kérdés, hogy jönnek-e velem. Én is az állatos albi keresést ajánlom. Vagy titokban keresel gazdit neki, de össze fogod törni a lelkét :(
2017. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!