Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell nagyfejű staffords...

Hogyan kell nagyfejű staffordshire terrier vagy pitbull kölyköt választani?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nekem vagy nincs szerencsém vagy bénán választok, de rendre hosszúkás fejű nagy mellkasú vagy kis mellkasú nagy fejű kutyát választok.Kaja Royal Canin,kerti kutya nincs kennelbe zárva,sokat futtatom. Segítséget kérnék hogy mi alapján kell választani hogy egy nagytestű,nagyfejű,széles mellkasú kutyám legyen?

Köszi



#kutya #amstaff #pitbull #Staffordshire Terrier #pittbull terrier #kutya testalkat.
2017. dec. 11. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Miért jó ha a kutya kövér?

Amúgy az általad leírt kutya fajtajellegű keverék. Menhelyen találsz eleget.

2017. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

"de rendre hosszúkás fejű nagy mellkasú vagy kis mellkasú nagy fejű kutyát választok"


Nem igazán értem. Rendszeresen (mennyire gyakori ez a rendszer?) szaporítótól veszel fajtajellegű keveréket, és csodálkozol, hogy nem úgy néz ki, mint egy fajtatiszta?

2017. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát talán nem a tezsvírektől kéne venni kutyát, hanem tenyésztőtől, aki ad törzskönyvet...
2017. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Ez a kérdés több szempontból is kiverte nálam a biztosítékot. Nem tudom mit vagy úgy oda, keverékek mind mások lesznek a tenyésztő meg ilyennek valószínűleg úgy se ad kutyát.
2017. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4. kutyám lesz 20 év alatt.Cinikus majmok.Nyilván itt a gyk.-án vezetitek le a feszkot..
2017. dec. 11. 19:41
 6/16 A kérdező kommentje:
És ki beszélt itt keverékekről?
2017. dec. 11. 19:46
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Te


Konkrétan te beszélsz keverékektől. Nincs "keskeny" vagy "széles" amerikai staffordshire terrier

2017. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Egyféle staffordshire terrier van, amelyikhez törzskönyvet adnak és azoknak megvan a fajtastandardja. Gondolom nálad egy se törzskönyves, így fajtajellegű keverékekről van szó.
2017. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, hogy mit kérdezel. Szerintem először is nézd meg a fotókat a szülőkről, nagyszülőkről, nézd meg őket élőben is. A kölyök vélhetően hasonlítani fog a szülőkre. Na meg az amstaff és a pitbull két különböző kutya, amit te akarsz, az pitbull.
2017. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jéééé 9-es te tudsz normálisan válaszolni? A többieknek: csak törzskönyves kutyáim voltak,nem kutyagyárból és a gyengébbek kedvéért: a megvett kölykök amikor felnőttek nem olyan robosztus kiállásúak voltak mint amilyet szeretnék.De én állat kiírtam ide a barom kérdésem hogy majd hátha kapok értelmes válaszokat.
2017. dec. 11. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!