Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet a kutyát leszokta...

Hogyan lehet a kutyát leszoktatni a kéz rágcsálásról? Alphazooban vagy Fressnapfban lehet kapni Brit care kutyatápot?

Figyelt kérdés
most 4 hónapos, éppen váltja a fogait, előszeretettel rágcsál mindent, de ahogy nőnek a fogai kezd fájdalmassá válni a harapdálás, pláne ha kijönnek a maradandó fogak.

2017. dec. 11. 20:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
32%
Nekem semmi nem vált be anno, nagytestű kutyám van. Hiába tiltottam, felkiáltottam, kapott egy tockost,mindentől csak jobban bevadult. Egyedül az hatott ha összeszoritottam picit a száját, talán 2X csináltam ezt meg vele és tudta utána mi a szitu. Amúgy a mai napig beveszi a szájába a kezem, de most már szinte hozzá se ér a fogaival.
2017. dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, határozott nemmel tiltsd le. Ha nem hagyja abba, vége a játéknak, hagyd ott. Az elsőre ne hallgass. Igenis le kell róla szoktatni. Német juhászom van, ha csak úgy szeretetből megrágná a kezemet, már nem lennének ujjaim. Hát még, ha a gyerekkel csinálná ugyanezt.
2017. dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!