Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel mossak fel ami nem...

Mivel mossak fel ami nem ártalmas a kutyának de fertőtlenít?

Figyelt kérdés
Domestost használok, a kiskutyám nyalogatja a járólapot, akár ha a táljából kiesik egy szem táp, vagy felmosok és csak úgy bele nyal a frissen felmosott járólapba..
2017. dec. 13. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hypoval mosok fel. Utána sima vizzel, majd szárazz moppal áttörlöm. Nekünk kényes a járólap minden kis tappancs meglátszik 😂☺ addig nem engedem rá őjet míg nincs szárazra törölve. Sose volt semmi bajuk. ☺
2017. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ecetet használok olyan dolgok takarítására, amivel az állataim is érintkeznek.

Van hatékonyabb szer az ecetnél, de szerintem ez elég biztonságos és hamar elillan. Amíg ott van addig sem nyalogatják az állatok, nem szeretik a szagát.

Míg egy agresszívabb kémiai anyagnak sokszor szeretik a szagát az állatok.

De az is jó, ha felmosol rendesen és utána vizes ruhával felmosol megegyszer.

És addig nem engeded oda a kutyát, amíg meg nem szárad.

A tálja alá meg tegyél kis műanyag lapot.

2017. dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Attól sem lesz baja, ha beleiszik a domestosos vízbe. Tapasztalat. (Most pedig le lehet pontozni, hogy milyen felelőtlen vagyok.)

Szóval használd nyugodtan, amit eddig, semmi gond nem lesz.

2017. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a kicsik és a nagyok helyés is Sanytollal fertőtlenítem. Nem ártalmas a kutyának, babáknak sem.
2017. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A Sanyitol ajánlott ilyen esetekre, mint tisztítószer (látom közbe írta más is).


A Domestos súlyosan mérgező szerként van megjelölve még a flakonján is, ha valaki szeret azon kísérletezni, hogy vajon 10 vagy 100 belenyalás már elég káros-e kutyára, ám tegye, én inkább maradok a veszélytelenebb anyagoknál.

2017. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már többen írtak hasznos tippeket, de azért egy jó tanács: a Domestos egy bazi erős kemikália, aminek már a belélegzése is káros. Én max a fürdőszobát szoktam vele takarítani, de azt is csak ritkán, egyébként mást használok. Szerintem mindenképp válts más tisztítószerre.
2017. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!