Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát javasoltok?

Milyen kutyafajtát javasoltok?

Figyelt kérdés

Kertesvárosba, kertes házba kerülne, gyerekek is vannak.

Olyan kutyafajtát keresünk, amelyik alapvetően szereti a gyerekeket és hagyja magát dögönyözni, ölelgetni. Eddig shiba inura gondoltunk.



2017. dec. 19. 16:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Golden retriever.

A shiba és akita felejtős.

Nézd meg az itteni shibás kérdésekre a választ és rájössz miért.

2017. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Megfelelő szocializálás mellett minden kutya alkalmas gyerek mellė is. Persze a gyereket is nevelni kell, mert nem mindegyik szereti a nyüstölėst.
2017. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hasonló helyzetben vagyunk, de még várunk a kutyával pár évet. Én ír szettert gondoltam.
2017. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit foglalkoznátok vele?

Csak kinti kutya lenne?

Mennyire vagytok aktív család?

Mennyit vinnétek sétálni egy nap?

A hétvégén vinnétek e hosszabb túrákra/suliba?

Mennyit szántok a kölyökre?

2017. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A shiba pont nem ilyen. Kicsit jobban nézz utána a fajtáknak.
2017. dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igazából én csak segítek a keresésben, a kutya nem velem fog élni, de valószínűleg főleg a kertben lenne tartva. Egy konkrét gyerekhez kellene szoknia, ő viszont iskolában van naphosszat, és az is lehet, hogy néha teljesen magára maradna a kertben .(magas a kerítés, kiugrani nem tudna)
2017. dec. 19. 16:57
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem kirándulósak, főleg a kertben és a környéken lenne sétáltatva
2017. dec. 19. 16:57
 8/21 A kérdező kommentje:
A sétát nem tudom, egy nap egyszer biztosan megoldható, de ez gondolom függ a kutya személyiségétől/igényeitől is. Igazából minél " igénytelenebb", annál jobb.
2017. dec. 19. 16:59
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Valami szőrös, lusta és nyugodt kutya kerestetik. Esetleg menhely?
2017. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Egy 3 m-es kerítést is át tud mászni bármelyik atletikusabb kutya, ha szökni akar. Tehát ez nevelésen múlik. Kutyaiskola lenne? Napi 3-4 óra séta, tanítás meglenne? Kutyás tapasztalat van? Egy gyerek nem jó nevelésre, a szülők besegítenének? A havi 30.000 ft-os tartásdíj is rendben van, ugye? Mellesleg egy shiba vételára 500.000 ft feletti...
2017. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!