Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétáltatás közbe megálltok...

Sétáltatás közbe megálltok 1-2 kutyánál a kerítésnél, ha a kutya kíváncsi?

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha a másik kutya is vevő a dologra.

Pl. a szomszéd előtt mindig megállunk:)

De séta közben is, ha épp úgy alakul.

2017. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
84%
Az enyémnek vannak spanjai, ahol mindig meg kell állnunk, a többi kutya nem érdekli.
2017. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem szívesen, mert félek hogy kijön a tulaj és lecsesz.


Sok rossz tapasztalatom van ilyen téren: pl. hitték már azt, hogy én hergelem a kutyájukat, és azért őrjöng a kerítés mögött- a csávó kiszólt az ablakon hogy olyat lekever nekem hogy folyni fog a taknyom vagy valami ilyesmit mondott (kis törékeny lány voltam még akkoriban); egy másik házból is egyszer kilépett valaki este, amikor pont előtte haladtunk el- megállt a küszöbön egy fickó és elkezdett anyázni hogy biztos én üríttetem oda a kutyámat és meg ne lásson itt még egyszer. És még vannak ilyen szép emlékek. Úgyhogy félek megállni bárki más kerítése, háza előtt, igyekszünk amilyen gyorsan csak lehet, elhaladni, főleg ha nagyon ugatnak a kutyák, húzom tovább az enyémet hogy siessünk innen inkább el...

2017. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó: Érdekes környéken élhetsz akkor... :)
2017. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

#4 Ismerős...

De amúgy általában ha a másik kutya is vevő,akkor megállunk

2017. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Aghatius válasza:
20%
Természetesen megálsz, de ez nem feltétlen a te döntésed, kutyafüggő. Az enyém például majdnem akkora mint én, szóval kicsi nehéz azt mondani neki, hogy nem. Továbbá, ha a kutya vevő rá, engedi, akkor jót is tesz, viszont ha nem akkor hatalmas kalamajka is lehet belőle, jó kis kutyaharcok D:
2017. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem miért kellett lepontozni, de mindegy...

A kérdésre válaszoltam, saját tapasztalataimmal alátámasztva.

2017. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

lehet, hogy egy környéken lakunk kedves négyes

sokszor instant agyfasz lesz a kellemes kutyasétáltatásból a sok idióta miatt sajnos, de hogy a kérdésre válaszoljak, van 1-2, ahol ismerem a gazdát is, és tudom, hogy nem bánja, hogy "összepuszilnak" a kutyák, ott meg szoktam állni egy picit

2017. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Én a "sötét oldalt" képviselem :D

Két nagyon erős területvédő ösztönnel felszerelt kutyám van, akik a kerítés mögül habzó szájjal tudják ugatni az arra haladó kutyákat.

Nem szoktam kiszólni, de azért magamban morgok, amikor megáll a néni Fifikével és gügyög a két mérges kutyámnak.

Ilyenkor, ha ráérek, néha ki szoktam menni a saját két kutyámmal ismerkedni. A legtöbben örülnek, hogy kicsit bandáznak a kutyák, de volt olyan, aki frászt kapott és azonnal ölbe kapta a kiskutyáját a két szabadon engedett 15 kg-os fenevad láttán :) pedig ha ott a gazdi és nincs köztük a kerítés, megszűnik a mérgelődés is.

Szóval én nem igazán szoktam megállni séta közben más kutyáknál, mert szinte mind nagyon mérges, ha a saját portája előtt elsétál egy idegen kutya. Inkább igyekszem hamar elhaladni a kertvárosi részen, hogy kiérjünk a "zöldbe", ahol futkározni szoktak más kutyákkal.

2017. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!