Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétáltatás közbe megálltok...

Sétáltatás közbe megálltok 1-2 kutyánál a kerítésnél, ha a kutya kíváncsi?

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 18:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok, mint a 4-es válaszoló. Ha utcán, mezőn találkozunk kutyákkal és gazdáikkal, akkor hagyom, hogy megszaglásszák egymást, de kerítéshez nem engedem oda (meg eddig nem is igazán akart odamenni) rossz tapasztalatok miatt. Igaz már nem ott élek, de gyerekkoromban egyszer sétáltattam a szüleim kutyáját és vagy öten megfenyegettek meg volt, aki rám akarta engedni a kutyáját meg kifizettetni velem a kerítést, mert én tuti szándékosan hergelem a kutyáját és miattam tette tönkre. Ekkor sétált szegény kutya először és utoljára, azóta sincs kint, csak ha kiszökik. Így sok év után egy látogatáskor sétáltattam arra nyáron a saját kutyánkat, de 10 év alatt semmit nem változott a helyzet, volt aki ki is nyitotta a kaput, hogy ki tudjon rohanni a kutyája meg persze ment az anyázás szinte minden háznál,a dróttal épphogy összetákolt kerítésekről nem is beszélve, amit simán kidönt a bent őrjöngő kutya. Vannak környékek, ahol egyszerűen nem lehet balhé nélkül kivinni a kutyát.
2017. dec. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Metionin ***** válasza:
59%
Lol lehet egy helyen lakunk :D
2017. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!