Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok szerintetek...

A ti kutyátok szerintetek képes lenne ilyen szörnyűségre?

Figyelt kérdés

[link]


Én az enyémről nem tud elképzelni abszolút!


2017. dec. 20. 18:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Amúgy ismered a kutyámat vagy mi, hogy enmyire tudod hogy ugyanolyan? Fogalmad sincs mit beszélsz, látatlanban.
2017. dec. 21. 02:21
 12/13 A kérdező kommentje:

És akkor már ki kell hogy javitsalak:

Inkabb herceg, és egy igen nagy baba.


Tudod én nem az a tipikus "jajj az én kis babucikám, szemem fénye" típusú gazda vagyok... Pff

Igenis kutyakent van kezelve, és szóval nem mondtam hogy erre nem képes, csak hogy én nem tudom kinézni belőle.


Francnak kell kotozkodni, kérdés arra vonatkozott, hogy ti el tudjátok-e képzelni a ti kutyátokrol? (Látjátok-e lelki szemeitek előtt magát a jelenete, vagy túl abszurd?)


Ne az én kutyamat fikázzátok ráadásul látatlanban. A normális válaszokat persze köszönöm!

2017. dec. 21. 02:28
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Honnan gondolod, hogy ki vagyok és általában milyen válaszokat adok? Fent sincs a nevem. Igen, olvastam a cikket, szerencsére tökéletesen beszélek angolul. A cikk egy általános viselkedésformát írt le. Nem azt írják, hogy minden kutya ezt csinálja, hanem, hogy nagyon sok kutya csinálja és nem csak azok, akik vadak, neveletlenek vagy ilyesmi. Nem lehet a normális körülmények közötti viselkedésből arra következtetni, hogy egy kutya (vagy egy ember) hogy viselkedik extrém stressz helyzetben.

Hallottál a Milgram-kísérletről? Ha nem, itt olvashatsz róla bővebben:

[link]

Az emberek átlagosan 65%-a simán megkínozna egy másik embert, ha arra utasítást kap. Most mondhatnám, hogy de én nem, meg a lányom se, mert jól nevelem és nagyon kedves, de az az igazság, hogy a kísérletben résztvevő emberek is azt hitték, hogy hát ők lennének a kivételek. Nem pszichopaták, hanem átlagos emberek, mint te vagy én vagy az aranyos szomszéd néni, aki mindig hoz sütit. Szóval ugyanez van a kutyáddal. Nem törvényszerű, hogy megteszi, de egyáltalán nem elképzelhetetlen. Nem, nem gondolom, hogy minden kutya ugyanolyan, de azt gondolom, hogy mind a te kutyád, mind az enyém benne van a nagy átlagban. Remélem érzed a különbséget.

2017. dec. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!