Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy viseli a lakásban tartott...

Hogy viseli a lakásban tartott kutyátok ha nem mehet ki napokig?

Figyelt kérdés
Betegség miatt, nem birom és bent ürít ( erkélyen) 1 napja van ez, de szerintem még pár napig eltart :/ Hogy viseli a kutyátok?

2017. dec. 20. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Fuj, nincs vki, aki levigye napi párszor legalább dolgát végezni?
2017. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen nincs. Ha más nem működik, rábízom valakire. Tegnap szültem, a kutyát elküldtem panzióba egy hétre. Vasárnap jön haza.
2017. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs senki :( 4.-en lakunk, de fel sem birok kelni, nemhogy fellépcsozni. Már mindenki hazautazott az ünnepekre. Nagyon energikus kutya de most még bírja. Már az erkélyajtót kaparja ha ki akar menni.

Gratulálok a babához.

2017. dec. 20. 16:33
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Pont a Te példád mutatja, hogy egyedülálló ember ne vállaljon egyedül kutyát. (Ezért jobb a macska ilyen esetekben vagy más állatka).


Kérd meg a szomszédot, hogy vigye le.

2017. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egyetlen kutyás ismerősöd, akivel együtt szoktatok sétálni és meg tudnád kérni, hogy vigye le a kutyát legalább egyszer egy nap?
2017. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

# 4-es, Már miért ne vállalhatna egyedülálló ember kutyát??????

Nem fogod elhinni, de vannak olyanok, akik egyedül gyereket nevelnek.

Tényleg jó lenne, ha a házból valaki le tudná vinni. Akár egy nagyobb gyerek. Holnaptól szünet lesz a suliban, hátha tudná valaki vállalni.

Melyik városban laksz? Talán tudna valaki segíteni innen.

Gondold végig, hogy nincs-e valaki azok közül, akikkel együtt szoktál sétálni, akinek tudnál szólni, hogy vigye magával a tiedet is.

Esetleg néhány nap panzió, ha nagyon nincs más megoldás. Költséges ugyan, de sok helyről kijönnek a kutyáért.

2017. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szombaton jönnek értem apuék. Sajnos nincs pénzem, hogy panzióba adjam. Soha nem volt még ilyen, hogy nem bírtam levinni a 4 év alatt.
2017. dec. 20. 17:08
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A DogSurf önkéntesei kutyasétáltatást is vállalnak. Kérj meg egy hasonló szervezetet, akik vállalnak kutyafelügyeletet-sétáltatást, hogy vigyék le. Ez senkinek sem jó.
2017. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

4-es vagyok: Pont emiatt amit a kérdező írt. Beteg annyira, hogy lábra sem tud állni, ki viszi le a kutyát?

Én kutyásként biztos felhívnám az egyik kutyasétáltatós barátomat, hogy vigye már le... (a kutyások úgyis általában párosával járnak, ritka a magányos kutyasétáltató).


De persze vállaljon egyedülálló ember kutyát, de akkor ne nyafogjon, ha beteg, hanem oldja meg, hogy valaki le tudja vinni!

2017. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

Igaza van az előttem szólónak! Én is egyedül élek, mégis megtudtam valakit kérni, hogy vigye le, amikor műtöttek és feküdnöm kellett. De én 40 fokos lázzal is levittem sétálni, illetve amikor elutaztam nyaralni és nem tudtam magammal vinni, úgy kalkuláltam, hogy a nyaralásban benne volt a kutyapanzió ára is.


Ráadásul a kutya lassan luxus cikknek számít, amire költeni kell, aki ilyen alapvető dolgot nem tud megoldani, vagy nincs rá pénze, az ne tartson kutyát.


Nálunk csak a kutyatáp, táplálék kiegészítők még kedvezményes áron is havi szinten kb 15 ezer forint, amiben nincs benne a benzin költség, amivel hozni vinni szoktam pl kutyaiskolába vagy csak miatta kirándulni.

2017. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!