Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után fognak még...

Ivartalanítás után fognak még verekedni?

Figyelt kérdés
2 kan kutyáról van szó. régen jól megvoltak, mig a kicsi tényleg kicsi volt, de már túlnőtte a nagyot, amire maga is rájött és feszegeti a határokat, sőt eléggé nagy a szája. folyton morog az idősre. aki visszamorog és akkor elindul a verekedés. előttünk nem merik megtenni csak a morgást. én ha rájuk szólok belapulnak a földbe. de nem vagyunk mindig mellettük és pláne így télen nem tudjuk elzárni őket, nincs rá lehetőség. arra gondoltam ivartalaníttatom őket. tényleg meg fog szűnni a verekedés??? mert iszonyatosan drága az ivartalanítás... :((

2017. dec. 21. 15:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nem vagyok negatív, de nézz már feljebb "B+" hogy mindenki azon akadt ki és megpróbálták megmagyarázni, hogy nem drága.

azt tudom, hogy később ürül ki a szervezetből. nem vártam egyből csodát. de egyébként azért írtam hogy ősszel, mert ahol írták hogy akció volt oda volt írva hogy szezonális és a legközelebbi ősszel várható. biztos fognak máshol is hirdetni, egyértelmű, hogy folyamatosan fogom nézni a neten.

te meg addig szedj valami nyugtatót vagy ilyesmi....össze ne omolj nekem

2017. dec. 27. 11:50
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtuk, hogy nem drága. Azt mondtuk, hogy sokkal drágább a kutya kezelése, ha az ivartalanítás hiánya miatt megbetegszik.
2017. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
az ivartalanítás hiánya miatt nagyon kevés kutya betegszik meg. ennek már utánajártam. ha egy kutya jól van tartva elvileg(tehát ha nem genetikai) akkor nem azért lesz beteg mert ivaros. nyílván azt a kicsit is ki lehet kerülni, de itt inkább az a lényeg, hogy ne okozzanak így egymásnak sebeket(vagy ne adj isten vmi komolyabbat)
2018. jan. 2. 15:09
 14/15 anonim ***** válasza:

Oh értem...

Ezt magyarázd annak akinek ivarszervi daganat miatt pusztult el a kutyája. Például... Vagy hererákban. De sorolhatnám még, tökmindegy lesz, ha neked meggyőződésed, hogy azt nem kell megcsinálni, meg drága.

2018. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
igen elég sok ismerősöm kutyája heredaganatban pusztult el és az állatorvos is mindnek megmondta hogy valami komoly ütésben részesültek a golyóik vagy valami csípés vagy seb(varrat) burjánzott el. ergo nem maguktól lesznek betegek, hanem külső behatásra!
2018. jan. 5. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!