Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkie és a B. A. R. F?

Yorkie és a B. A. R. F?

Figyelt kérdés
Yorkshire Terrierünk lesz tavasszal. Az lenne a kérdésem, hogy mi a véleményetek: Yorkienál is érdemes ezzel az etetés formával probalkozni? Ha igen, természetesen belépnék ilyen információs csoportokba, ahol jobban utána tudok nézni a dolognak. Nem tetszik, hogy a tápban ennyi fölösleges adalék van :/

2017. dec. 22. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Én eleve nem értem a kérdést:D


Miért lenne felesleges? :D

2017. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátnők a csivaváját BARF szerint eteti.

A kutya az alapvetően kutya, bármilyen fajta, és úgy is kell bánni vele, szóval ha szimpatikus, és tudod csinálni, csak nyugodtan.

2017. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

A BARF egy vallás, amit kutyásoknak alapítottak. Ha így eteted a kutyád, akkor örökéletű lesz. Ha esetleg mégsem, akkor viszont halála után a kutyamennyországba jut!


Igaz nem olcsó, de az üdvözülés minden pénzt megér neked!

2017. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes kis testű kutyával is belevágni. Én a barfshop fórumát ajánlom én is ott készültem fel a váltásra.

Ilyen pici kutyáknál a csontos húsokra kell nagyon odafigyelni, hogy biztosan meg tudja emészteni.( Kicsi fogaival nem biztos ,hogy magától a megfelelő méretűre tudja rágni)Azt szokták csinálni, hogy szanaszét klopfolják a csontos húst, vagy ledaráltatják a húst a csonttal együtt.

2017. dec. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Yorkieval is simán lehet. Nekem bichonom van, igazi darálógép :D csontosnak csirkenyakat,farhátat és lábat szóltam adni, ha szerencsèm van, nyúleleje is akad. A klopfolas tényleg segít , plusz én kézből adom a csontost, mert nagyon habzsol. A barfshop fórumot ajánlom én is
2017. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

[link]

Tessék, itt van pár kép BARF-os kis testű kutyákról. Mindenképpen érdemes belevágni, és nyugodtan lépj be a BARFSHOP csoportjába.

2017. dec. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!