Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jobb a kutyapelenka...

Miért jobb a kutyapelenka mint az újságpapír?

Figyelt kérdés
Könnyebb rászoktatni?
2010. jún. 3. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát,az újságon igencsak átmegy a pisije!Illetve a pelenkára szoktatni sem kell,legalábbis az én kutyám egyből megtalálta,és első naptól kezdve azt használta!(egyébként ő csak este használja,és akkor sem minden nap,egy héten csak párszor,ha véletlen éjszaka pisilnie kell)
2010. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, csak véletlenül olvastam a kérdést...


Nekem eszembe jutott még az is, hogy mi van ha a továbbiakban majd rápisil neked rendes újságokra is?


Lehet, hogy butaság de bennem komolyan felmerült a kérdés.


Szerintem is jobb neki a kutyapelenka.

2010. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát mi újságra próbáljuk szoktatni már 4 napja, de nem nagyon jön össze, úgyhogy akkor kipróbáljuk a kutyapelenkát.

Amúgy nem hiszem hogy rendes újságra rápisilne, azokat nem szoktuk szétteregetni a földön. :)

2010. jún. 3. 10:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért jobb a pelenka, mert magába szívja a pisit, míg az újságpapír erre nem képes. Javaslom, vegyél egy tálcát is hozzá, amibe bele tudod feszíteni, direkt erre a célra valót, mert a kiskutyák hajlamosak játszani a pelenkával, széttépni és ide-oda hozni-vinni a lakásban. A tálcából nem tudja kiszedni és ha megtelik a pelenka, akkor sem terül szét a pisi a pelus körül, mert a tálcában bennemarad.
2010. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
na igen, az újságpapíron átmegy a pisi, az illesztéseknél (ahol a lapokat egymásra teszed) szintén könnyen átmegy. Az akkor jó, ha kakil a kutya, mert azt ugye olcsóbb kidobni, mint a pelust, meg hát az az előnye, hogy olcsóbb. De szerintem a pelenka jobb. Némelyik valami illatosítót is tartalmaz, ami vonzza a kutyákat, jobban odamennek.
2010. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp pelust használj, de ezt ne képzeld csodaszernek, nem úgy van, hogy lerakod és a kutya rohan rá pisilni/kakilni. Rá kel szoktatni, alvás, ivás, evés, játszás után rá kel rakni és ott tartani, amíg nem végzi a dolgát(de, ha nem kel neki, akkor nem kel fél óráig ott tartani!), használj helyhez szoktató cseppet. Rárakod a kutyust a pelusra, raksz rá 1-2 cseppet és megszagoltatod vele, nekünk ez vált be, ahogy megszagolta végezte is a dolgát. Ha valahová oda kakál/pisil, tömény ecetes vízzel mosd fel (az ecet elveszi a pisi/kaki szagot és csak oda fogja csinálni, ahol érzi: a peluson).
2010. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ja, és ha rácsinálja, akkor agyon kel dicsérni, már közben is!
2010. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
drágább, újabb eladható termék.
2010. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Az ujság azért nem jo, mert csörög, és ösztönösen mellé pisil.

Igenis rápisil más ujságra is, ugy hogy lelökitek a székre, és felmegy és rátesz...

macskaalmot javasolnám. bevált...

2010. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
mindkettő egyformás szar, tessék kivinni a kutyát pisilni!
2010. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!