Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elakadtam, milyen kutyatrükköt...

Elakadtam, milyen kutyatrükköt tanuljunk még a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Tudja a tolatást; tolatásból megfordulást két láb közé be; szlalom; kukucsból lábfejen sétálni; engem hengergetni a földön előre hátra; gurulás; betakarózás; zokni lehúz; szégyelld magad; integet; piti; hátra fel; háton áll, ül, fekszik; "halott" ; tánc körbe.


Most a hátrafelé szlalomot gyakorlom, és a táncot finomítom.


Mit tudnátok javasolni, milyen izgalmas trükkök vannak még, mert úgy érzem teljesen elakadtam, ami az ötleteket illeti. Köszönöm előre is!


2017. dec. 24. 11:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#2 első vagyok, a kettő nem ugyan az ;)
2017. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%
Millió van. Elefánt trükk, sántítás mellső és hátsó lábon, orron egyensúlyozós trükkök étellel, üveggel vagy akár járás közben, dobbantós trükkök, kúszós trükkök előre és hátra, ugrások karon, lábon, hát fölött, ölelős trükkök, apportos trükkök, mint összepakolás vagy átpakolás, stb.
2017. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50 játék kutyának c. könyv
2017. dec. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!