Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz valami baja a kutyámnak?

Lesz valami baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Ezen a napon a kutyám ugrált rám és éppen a szekrényemnél álltam. Ott vannak ilyen kis fiókok és azoknak elég nagy a kihúzó kilincsük.(kB akkora hogy belefer egy bébi keze.) És hirtelen mikor ugrott akkor oda beesett a lába és hirtelen kihúzta.Utana olyan kegyelmesen és borzalmas hanggal elkezdett sírni és nyüszíteni. Annyira sajnáltam de nm tudtam hogy mit kéne csinálni. Pár perc múlva abba hagyta és nem is santitott. Most már semmi baja de ha néha megnyomogattam neki és elkezdett remegni és sírni. Mi a véleményetek?

2017. dec. 25. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, nincs röntgenszemünk és a kutyáknak álltalában magas a fájdalomküszöbük. Ha nyomásra remeg, sír akkor csak orvos tudja megmondani, hogy mennyire súlyos.
2017. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!