Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek? Barátnőm mesélte....

Szerintetek? Barátnőm mesélte. Van egy 10 hónapos német juhászuk, és most került hozzájuk egy 8 hónapos golden retriever. Eddig semmi gond nem volt velük majd egyszer csak összekaptak.

Figyelt kérdés
Mindketten lányok. A nappaliban voltak amikor hallották hogy összekaptak, gyorsan kirohantak és a golden retriever a nyakánál fogva fojtogatta le a német juhász fejét. Én eddig nem hallottam volna hogy ilyen agresszívek tudnak lenni. Mennyire erősek ezek a kutyák? Mert pl az ő német juhászuk bár nem egy agresszív egyed de azért van benne erő és elvileg mégis a golden nyomta le. Egyébként ez az első alkalom hogy összekaptak és valószínű hogy játékon vesztek össze :/

2017. dec. 27. 22:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ember, ha fojtogatja egy másik kutya a tiedet közben hangos morgas, és szét kell őket szedni az neked nem egyértelmű?

Többieknek köszi, a kutyasulit ők is tervezik. Aztán ivartalanítas után reméljük hátha jobb lesz

2017. dec. 28. 11:35
 12/14 anonim ***** válasza:

Ember te meg azt értsd meg, hogy a kuyának nincs keze, hogy folytogassa a másikat. Ha elkapja a nyakát megharapja, ha nincs harapás akkor hozzá sem ért, csak lefogta a másikat méghozzá direkt úgy, hogy ne sérüljön meg a másik.


Három kutyám van, rendszeresen birkóznak egymásal és velem is. Közben morognak és különböző testrészeik vannak egymás szájában. Nekem is a kezem, karom "harapják" játék közben mégsem volt soha karcolás sem rajtam, sem egyik kutyán. Morgás és morgás között van különbség és nem mindenki tudja megkülönböztetni.


Az alapján, hogy az egyik kutya nyaka a másik szájában volt úgy, hogy közben morogtak de nem harapták meg egymást ez bármi lehet. Játék, rendreutasítás, falkasorrend rendezése.


Egyszer a nagy kutyám álmában ráfordult a kicsira, az meg csúnyán morgott és odakapott. Ettől még szent a béke köztük, és nem történt semmi különös. A barátnőd nem is látta az előzményeket, és ha most tart először együtt 2 kutyát lehet jobban megijedt mint az indokolt.

2017. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt ugye vágod, hogy ha a kutya "fojtogatja" a másikat, akkor minimum olyan erővel kell azt tennie, hogy legyen rajta harapásnyom és vérzés...
2017. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen volt vérzés válaszoló.
2017. dec. 28. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!