Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan, akinek a kutyája...

Van olyan, akinek a kutyája átugorja a kerítést?

Figyelt kérdés
Már 2 éve azzal küzdünk,hogy a magyar vizslám átugorja a kerítést. A társa elveszésekor kezdődött ez az egész. 2 hónapja vettünk mellé egy német vizslát. Elszöktek,így hátul villanypásztort húztunk(mar a közelébe sem mennek). Tegnap a magyar vizsla a kovácsolt vas kapun próbálkozott,és a fa kerítésen majdnem átment a szomszédhoz. Előre is húzzunk villanypasztort? Előre is köszönöm
2017. dec. 29. 07:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
Én kiprobálnám ott is viszont azzal ha előre is húzol mások épségét veszélyezteted.. lehet én gondolom rosszul de ugy tudom ha az esetleges betörőnek baja lesz még téged hurcolnak meg miatta (ebböl gondolom) . Ha másnem lekeriteni egy részt a kutyának, másképp nem igazán lehet megoldani. Nálunk a kaukázusi szó szerint kimászott mint az ember . Mikor láttuk ,hogy megy ki ledöbbentünk .
2017. dec. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
mennyit dolgoztatjátok ezt a kutyát? Inkább ebben keresném az okot. és villanypásztor, ha már megszokássá vált nála.
2017. dec. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap el kell vinni sétálni, alaposan lefárasztani, természetesen az ivartalanítás is rendkívül fontos, és egy magyar vizsla gondolom amúgy sem a kertben van tartva egész nap, legyen a házban veletek. Ezek után garantálom hogy nem fog szökni.
2017. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nevelési gond és nem megfelelő foglalkozás. Ha normálisan állnál hozzá a kutyatartáshoz, ilyen probléma ki sem alakulna.

De inkább legyen villanypásztor mindenhol, minthogy baja legyen vagy balesetet okozzon a te felelőtlenséged miatt.

2017. dec. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ez bevált. Senkit, semmit nem zavar. Egyedül a két kutyám érzékeli. Akár, egy virágágyást, sóder kupacot is körül lehet vele venni. A két vezeték össze fogásával, kapukat lehet képezni, ahol a kutyák szabadon átmehetnek.
2017. dec. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

A neve lemarad.

Lacme pack DUO + Láthatatlan kerítés

2017. dec. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
61%-os, le lehet ezzel is rendezni, de ha nincs megfelelő séta, foglalkozás a kutyával akkor lehet hogy a kertben marad, de talál magának más szórakozást. Szóval ez csak tüneti kezelés. Aztán jön hogy felássa a kertet, szétrág mindent, egész nap megállás nélkül ugat... Foglalkozni kellene inkább a kutyával megfelelően.
2017. dec. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Rendszeressen járnak vadászni, mindennap sétálnak és játszok velük. Ivartalanítani semmiképp nem szeretném. Kiskora óta próbáljuk erről a mászásról leszoktatni, 4 kutyakiképzővel beszéltem. Van olyan kutyakiképző,aki villanypásztort használ,mert az ő kutyája is átugorja a kerítést
2017. dec. 29. 09:12
 9/24 A kérdező kommentje:
A lekerített résznél nem fog próbálkozni átugorni,átmászni közte?
2017. dec. 29. 09:15
 10/24 anonim ***** válasza:
46%
ma 08:26 Természetes, hogy foglalkozni kell velük. Mind ettől függetlenül, a család napi 10 órát távol van. A kutyáké az egész udvar, kert. Kennelben nem fogom őket sanyargatni. Hozatok egy autó sódert, homokot, stb, nem kerítem, még dolgozunk, biztos, hogy a kutyák szét terítik nekem. A kerti tóban, halak, teknősök között is tudnának kár tenni. Egyik kedvenc elfoglaltságuk, a rózsák tövig rágása.
2017. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!