Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan vásároljak Bichon...

Honnan vásároljak Bichon havanese kiskutyát?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy nagyon kényes a gyomruk, elég sok gond van vele. Nem tudom, hogy ez valóban így van-e. Mindenesetre megbízható helyről szeretnék venni, ha lehet, Budapest vagy környékéről. Tudtok esetleg javasolni kennelt?

2017. dec. 29. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az gyomorbajos, és azzal van a sok gond ami szaporítótól jött, szóval emiatt nem kell aggódnod, ha tényleg tenyésztőben gondolkodsz. Csak jól válaszd meg ki lesz az :)
2017. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudsz esetleg javasolni? Van tapasztalatod ezügyben, merre keresgéljek?
2017. dec. 29. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Bichonban nem vagyok otthon, maximum ráguglizni tudnék én is :(
2017. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!
2017. dec. 29. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Oro de Habana kennelből van kutyusom. Teljesen egészséges, remek az idegrenszere és gyönyörű.
2017. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2017. dec. 29. 16:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha Facebook-on belépsz a Bichon Havanese Klub - Hungary csoportba ott a fájlok között megtalálod a tutira megbízható tenyésztők listáját, elérhetőségét, nevét, oldalát.

(pl. a fentebb említett kennel is köztük van)

De ha nem szándékozol belépni, akkor írok neked én is párat. :)


Oro de Habana Bichon Havanese Kennel

Királyerdei Bársony Kennel

Domoszlói-Vadász Kennel

2018. jan. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, csak most látom a kommentet. :) Nagyon köszönöm a hozzászólásodat, már be is léptem a csoportba.

Üdv. Éva

2018. febr. 26. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!