Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az elöbb fürdettem meg a...

Az elöbb fürdettem meg a kutyámat és, amikor samponoztam akkor egy kicsit morgot mintha fájt volna neki. Elég sokat fürdik, mert mindig belefekszik valamibe és muszáj. Csíphete, vagy mi volt a baja? A vizet élvezte.

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 20:48
 1/5 Akiteki ***** válasza:
Most komolyan: honnan tudhatnánk? Tapogasd végig, hogy fáj-e valamije.
2010. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
lehet hogy a sampont nem birja a böre és csípi de az is lehet hogy valahol erősebben meg vakarta és van egy sebbb amit marr a sampon.....meg hát nem is szabadna sokszor fürdetni!!!!!!
2010. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is morgott, csak nyögött...Lehet, hogy megbilent, vagy "sóhajtott", és te ezt morgásnak hallottad...Az apám foxijai is szoktak ilyen csinálni, mi emeljük fel őket, de ők nyögnek...xD
2010. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kutyákat havonta 1X lehet fürdetni és kutyasamponnal, mert az embereknek való samponoknak más a ph értéke.

Fürdés után pár napba telik, mire a bőrét újra beborítja egy védő zsírréteg, ha sűrűn fürdeted a bőre érzékennyé válhat. Ezért is kell a fürdés után pár napot várni, míg a bolhairtó cseppet rárakjuk, mert marná a bőrét.

Lehet, hogy azért hempereg meg mindig valamiben, mert viszket a bőre. Ha türelmes leszel elmúlik.

2010. jún. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kutyának nem jó a gyakori samponos fürdetés. 2-3 havonta szabad.
2010. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!