Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Exspotra milyen hatással van...

Exspotra milyen hatással van a fürdetés?

Figyelt kérdés
Szóval muszáj volt samponnal megmosni a kutyám. Akkor teljesen elmegy az Exspot hatása (leginkább a bolha ellen fontos)? És ha igen, hány óra múlva rakhatom rá a következőt?
2010. jún. 3. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
felrakás után 2-3 napig nem érheti víz a kutyát, utána moshatod...
2010. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 hete raktam rá, ezek szerint nem kell új?
2010. jún. 3. 21:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Első, vajon honnan tudjam zsíroldó-e a sampon amivel fürdettem? -.-"
2010. jún. 3. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom rá van írva a samponra. Én még életemben nem láttam kutyasampont, ha megfürdetem a kutyámat, akkor is csak tiszta vízzel.

Vagy zsírozd be a kezed, és mosd meg kutyasamponnal. Ha könnyedén leviszi, akkor zsíroldó. :)

2010. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A víz nem visz le minden koszt ami egy év alatt rámegy, mert kb annyiszor fürdetem. Már ez is presztízskérdés, mint hogy milyen király vagy ha menhelyi kutyád van? Milyen király vagy ha a te kutyád nem kell soha fürdetni vagy mi? Amúgy nincs rajta magyarul csak a használati utasítás. Ilyen szakszavakat meg nem tudok angolul...
2010. jún. 4. 11:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem baromira nem izgat, hogy mikor és mivel fürdeted a kutyádt, csak jeleztem, hogy mi nem használunk sampont, úgyhogy gőzöm sincs milyen hatása van. Ennek ellenére kísérelti alapon kipróbálhattad volna, hogy oldja-e a zsírt.
2010. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Túl drága ahhoz hogy ilyenekre pazaroljam. Meg különben sem tartok zsíros dolgokat itthon.
2010. jún. 4. 13:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs otthon vaj, margarin, étolaj, stb? :)

Nem egy egész flakont kell rá elhasznáni, egy cseppel is le lehet teszteni, hogy oldja-e.

2010. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!