Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos pittem harap és...

Dávid.55. kérdése:

6 hónapos pittem harap és fogja a kezem a lábam és nem engedi ell hiába emelem fel a hangom mit tegyek hogy ne harapjon?

Figyelt kérdés
Voltam vele kutyasuliban is hatástalan.akármit csinálok nem áll le nem szokik le rolla már probáltam légycsapóval kicsit a fenekére vágni de nem igazán hatja meg semmit nem tudok már vele mit kezdeni hogy be fejeze
2018. jan. 6. 13:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
akk mi?
2018. jan. 6. 15:48
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden helyzetben engedelmeskedik? Tehát ha más kutyák közt van szabadon, akkor amlegnagyobb játékból is azonnal ki tudod hívni? Le tudod állítani egyből a többi kutya dominálgatásáról? Orvosnál nyugton, agresszió és nagyobb stressz nélkül el van? Bárhova, városba, erdőbe el tudod vinni póráz nélkül és nem hagy ott téged? Macskáról, nyúlról, idegen kutyáról le tudod hívni? Talált ételt nem szed fel soha? Akkor hogyhogy a játékról leállìtás nem megy?
2018. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj szerintem most fejeződik be a fogváltás, lehet hogy még azért csinálja..Engem is kicsinek harapott, és az istennek se hagyta abba, sőt jobban bevadult.Én úgy szoktattam le hogy összeszorítottam a pofáját míg fel nem nyüszített. Vagy még eleinte próbálkoztam, hogy egyből játékot nyomtam a szájába, vagy otthagytam figyelmen kívül.Semmi nem hatott csak az első hogy összeszorítottam a pofáját. De mondjuk az enyém akkor 4-5 hónapos lehetett, és minden kutyánál más válik be.
2018. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ütöd, de kéne történnie valaminek?


Ő meg harap. Fáj az is. Mégse történik semmi.


A kutya nem kötötte össze a cirkuszolásodat a "Nem!"-mel.

2018. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!