Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan sétáltassam a kutyámat...

Hogyan sétáltassam a kutyámat faluban?

Figyelt kérdés
Reggel fél 6kor járok kutyát sétáltatni, de az összes kutya ugat az utcákon..
2018. jan. 15. 12:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
Ne törődj vele. Nem a te dolgod, hogy a falubeliek még mindig kerti dísznek használják a kutyát, és bsznak megnevelni.
2018. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én a reggeli kutyafárasztást az udvarban intézem. Szerintem egy trükközős-akadályugrós labdázással jobban le lehet fárasztani egy kutyát, mint a pórázos sétával.


A másik pedig, hogy hallottam már sztorikat(nem ebben a faluban történtek) és pár itteni ember bemutatta már nekem a szegénységi bizonyitványát, igy én nem kockáztatok, hogy a falusi szokásjogot ilyen módon megsértsem :)


De én is azt javaslom, hogy ne foglalkozz másokkal. Az ő kutyájuk ugat, nem a tiéd.

2018. jan. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz külterület legalább is én így szoktam (csak két utcát ugatnak végig). Beszólást már kaptam amire meg is mondtam hogy aki a buszra megy ugyan úgy ugatják + érdekes az enyém nem ugat mert le van fárasztva. A mamika azonnal visszavett magából.
2018. jan. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Faluban sajnos nem lehet beszólás nélkül sétáltatni. Én is akartam anno (kb. 10 évesen), de vagy öten megfenyegettek és a szüleim sem engedték, hogy kivigyem, szóval szegény azóta is kertben van és ugat mindent, mint a bolond. Pedig én délután vittem, még csak nem is hajnalba.


Most 10 évvel később már máshol élek, saját kutyám van, de otthon még mindig nem változott a helyzet. Mikor a szülőfalumban vittem el sétálni a kutyámat ugyan az volt, mint anno. Volt, aki direkt ki is engedte a kutyáját. Pedig épp külterület felé vittük, csak ugye oda is el kell valahogy jutni. Az összetákolt kerítésekről meg ne is beszéljünk, amit simán ledönt a kutya, ha akar és akkor engem hibáztatnak miatta, hogy miattam ment tönkre a kerítés, mert egyszer elmentem a házuk előtt és miattam szétszedte a kutyája meg miattam szökött ki, stb.


Régen engem is zavart, de már nem érdekel. Nem az én hibám, hogy nincs rendes kerítése vagy épp nem foglalkozik a kutyájával. Igaz én évente csak párszor vagyok ott. Rendszeresen nem merném vinni, ha kinti kutya lenne, mert még a végén lelövik vagy megmérgezik vagy fene tudja, amég nem vagyok otthon. Volt már ilyenre példa. Ha van rá mód akkor udvaron fáraszd le, hogy legalább ne hajnalban ugassanak, mert sok beteg ember van és ha kint van a kutyád felügyelet nélkül akkor simán megölik szegényt.

2018. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!