Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 12 honapos nemetjuhaszomat...

A 12 honapos nemetjuhaszomat megtamadta es parszor megharapta egy kobor kutya ami termetileg joval kissebb volt, ez normalis hogy vissza szaladt hozzam es nem vedte meg magat?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 13:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
58%
Normális. Rotim van lassan 2 éves ha őz megcsipkedi egy kutya pl a játék hevébe meghátrál. Múltkor egy nála sokkal nagyobb kutya megtámadott minket. Ballagtunk haza aztán hát nyitva kell hagyni a kaput az olyan kutyának ami többször emberre is támadt meg két hete vascsővel verték le egy utcán sétáló nőről. Na szóval sétálunk a kutya kiront az enyém bújik mellém. Ráordítok a kutyára az meg nekem ugrik de röptébe a kutyám elkapta aztán lett is verekedés vagy inkább verés. Az én kenyérrs kenhető kutyám úgy bekattant hogy az út másik feléig a kapuig rámgata szinte torkánál fogva a kutyulit. Persze később vissza mentem megkérdezni a faszit hogy mi van a kutyával mer valaki amig verekedtek kihajtot kocsival az udvarból de nem segítet. A reakció ,,ja jol van fel se tünt hogy kiszökött, de vigyázz vele mer embere is támad amúgy akkor bocs,,.
2018. ápr. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!