Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen közepes termetű kutyát...

Milyen közepes termetű kutyát ajánlotok egy kezdőnek, kertes házba?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 11:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
76%
Ezért kötném az internet használatot legalább egy 4 általánoshoz. Akkor most nem lennél köztünk.
2018. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
80%
A saját kutyától nem kell félni.
2018. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk plüss?
2018. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
76%

Úgy tűnik neked hiába "ugatunk".

Nyilvánvalóvá vált, hogy alapból a kutyákhoz sem értesz, tulajdonképpen nem sok fogalmad van róluk, akkor mégis milyen alapon okítasz minket az Amstaffokról?!


És tényleg elég szomorú, hogy már most félsz a jövőbeli kutyádtól. Ne tarts inkább kutyát.

2018. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
100%
Egy tacskótól nyilván nem félne. De egy Orosz őrkutyától össueszarná magát. D
2018. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Az amstaff a torkom átharapja? :D Na ne viccelj már. Legendásan emberbarát kutyák. Ha már tartanom kell valamely kutyától, akkor azok a nagytestű pásztorkutyák, mint pl. a kuvasz, KÁJ, kaukázusi stb. A staffitól semmiképpen.


Természetesen bármely kutyának el lehet szándékosan úgy tolni a "nevelését", hogy agresszív legyen az emberekkel (is). Egy uszkárt is lehet ilyenné tenni például. De ez nem a fajta hibája.

2018. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk a szomszédnak egy Labrador ment neki.

Igen is nevelés kérdése, nekünk 2 kan Amstaffink van, se egymással se más kutyákkal nem agresszívak. Macskát nem bántják. Tényleg nem sok fogalmad van a kutyákról.

2018. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem labradorom van nem is nagyon kellett nevelni, mert alapvetően nem csinált olyan dolgokat mint más kiskutya.

Megtanítottam az alapvető dolgokra és kész.

Sétáltatni szoktam vele meg futni általában minden nap.

Nagyon jó kutyák csak ajánlani tudom.

2018. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!