Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? 8. os vagyok,...

Mit csináljak? 8. os vagyok, van 2 vizslám. Eddig mindennap hazajártam, most jött, hogy elmegyek másik suliba, ahol koleszos leszek.

Figyelt kérdés
Gondolkodtam már a közelbe másik sulin,hogy hazatudjak jönni hozzájuk,de itt rosszabb a tanítás. Mit csináljak? Anyukámmal meglesznek? Most kenelbe vannak(átugorjak a kerítést,lefújtják a szomszéd tyúkjait),de mindennap kivannak engedve. Megcsináljuk a kerítést,akkor lehetséges,hogy az udvarban maradnak. Negatív kommenteket nem kérek...nincs szükségem rá,hogy megkerdezzek,hogy miért vannak kutyáink. Nekik akarok jót...
2018. jan. 25. 22:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%

Na pont ezért nem lenne szabad gyereknek kutyát adni! Mert az csak ideig, óráig érdekes. És elkezd bulizni, csajozni/pasizni, elköltözik, akkor a kutya issza meg mindig a levét!


Mellesleg vizslát a történelemben soha nem tartottak kint! A kitenyésztésekor az előkelők kutyája volt, benti tartással. Persze akkor még értéknek tartották, nem úgy, mint ma.

2018. jan. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem válaszd a jó iskolát, fontos a jövődet illetően, de emellett, a kutyáknak is próbálj meg egy szebb jövőt kialakítani. Amennyiben nem akarod elajándékozni, a fűtött kutyaház szerintem rendben van, viszont, meg kell oldanod a sétáltatást is. Amennyiben járnak vadászni, az jó dolog, de ha csak heti vagy havi egyszer, az nagyon nem elég mozgás. Véleményem szerint anyukádra nem kéne ekkora felelősséget róni, bár te tudod, bevállalná-e, amennyiben kis esélye is van, hogy nem, fajtamentőket ajánlom, esetleg ismerőst, akiknél biztos jó helyen lennének.
2018. jan. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
Mivel az egész családotoknak fogalma sincs a vizslákról + nem is előre gondolkozva, felelősen vállaltátok őket (ez még tőled talán nem is volt elvárható, de a szüleidtől igen), az egyedüli korrekt döntés az lenne, ha belátnátok, hogy túlvállaltátok magatokat és a fajtamentőkön keresztül elajándékoznátok a kutyáitokat olyasvalakinek, aki tud és akar megfelelően foglalkozni velük!
2018. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
28%
Pont ezért tenyésztették ki a drótszőrű magyar vizslát, mert a rövid szőrű nem bírja a hideget.
2018. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%
Na persze, pont most akarjátok ivartalaníttatni őket....mi meg majd elhisszük.
2018. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

.. nem kell hinni...szerintetek ki fogja megszokni a hideget? Jóhogy nem kötött pulcsit,zoknit adtok rá..

Mi az h kertidisz? Ki mondta,h eddig rossz volt az életük? Aztse tudjátok,hogy mivan...kutyát benttartani halál...csak a városiak tartják bent őket....ha van nagy kert akkor miért ne lehetne kint? Nyáron eserleg ne kenjem be naptejjel őket,hogy lene égjenek?

2018. jan. 26. 16:47
 17/23 A kérdező kommentje:
Maguknak van fogalmuk,hogy mennyire osztják az észt? Felse fogják...ertem maguk azt élvezik ha mégtöbb kutya utcára,menhelyre kerül,ahol elaltatják őket...
2018. jan. 26. 16:51
 18/23 anonim ***** válasza:
90%

Könyörgöm. 13-14 éves, és már ráragasztották ezt a maradi, állatkínzó gondolkodást. Pedig az lenne a cél, hogy az ilyen felfogású generáció végre kipusztuljon.


FÁZIK. FÁZNAK KINT? AZÉRT NE ENGEDD KI A KERTBE '% FOK ALATT? ÉRTED???

2018. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%
15 fok alatt*
2018. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

kutyát bennt tartani halál? mivan?

kertes házban élek a két kutyámmal, egy kisebb rövid szőrűvel és egy border collieval. A kicsi 15 fok alatt mindig bent van, ha melegebb van és elmegyünk otthonról kicsukjuk. a másik pedig akkor van kint ha elmegyünk otthonról, időjárástól függetlenül.


viszont, ha itthon vagyunk, ha hideg van, ha meleg, ha pont egy kellemes hőmérséklet, a kutyák mindig ott vannak ahol mi. ez praktikusan azt jelenti, hogy bent a házban. nyitva van az ajtó ha job idő van, ők mégis velünk vannak. ha elmegy vki az utcán kiszaladnak, megugatják aztán maguktól jönnek is vissza.


a konkrét kérdésre válaszolva:

minden attól függ, h mit jelent a rosszabb tanitás. ha pl a top 10 suli egyikébe mennél, a közelbe pedig a 95. legjobb suli van, én simán bevállalnám a közelebbit. Ha viszont a közelebbi egy nagyon durván rossz iskola, akkor marad a kolesz.

2018. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!