Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya kit tekint gazdajanak?

Egy kutya kit tekint gazdajanak?

Figyelt kérdés
Pl: aki enni ad neki?, vagy aki setalni viszi?
2018. jan. 28. 06:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tom hogyan választ,de nálunk azt választotta ki a ki sétáltatja.
2018. jan. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk engem választott, rám figyel jobban, nekem fogad szót. Én vagyok vele a legtöbbet; sétáltatni és etetni is én szoktam.
2018. jan. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőt én csinálom, engem tekint az elsődleges gazdinak (de szerintem az alapozta meg ezt a kapcsolatot, hogy amikor 2 hónaposan hozzánk került, az első 10 napban szinte kizárólag én voltam a "pótmami")
2018. jan. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Úgy gondolom,hogy azt az embert választja aki a legtöbb törődést mutatja ki,pl. aki eteti,sétáltatja,játszik vele és rászól,ha valami rosszat csinál.

Ha sokat törődsz vele,nagyon jó barátságban lesztek.

:)))

2018. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen , aki legtobbet foglalkozik vele napi szinten .
2018. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában azt, aki a legtöbbet foglalkozik vele, legtöbb minőségi időt tölti vele, neveli, tanítja.
2018. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ez fordítva történt, barátnőm van vele többet, napi 6-7 órát van csak távol otthonról, amíg én heti 3-4nap csak későn este érek haza.

Mégis inkább nekem engedelmeskedik, bár a barátnőmet mindenhova követi, de ő például nem tudja visszahívni.

2018. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt, aki a legjobban, legerősebben, erélyesebben, "vezériesebben" bánik vele. Aki megszabja neki a korlátokat, és betartati azt vele. Nem a foglalkozások adják meg, kihez viselkedik a legtisztelettudóbban.
2018. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!