Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak?

Milyen kutyát válasszak?

Figyelt kérdés

Van egy Hannoveri vérebünk,vagyis a férjemnek,mert vadászik.

Szeretnék "magamnak is egy kutyát,ami jó örző-védőnek,de szereti a gyerekeket is.Valamint szeretném tanítani is. Tehát nem csak lenne,hanem foglalkoznék is vele.Nagy az udvar,illetve lenne lehetősége mozogni is.Persze feltétlenül ne kelljen neki napi több óra mozgás külön.

Szerintetek?


2010. jún. 6. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az általad írt kritériumoknak leginkább a németjuhász fele meg! De némely keverék kutyus is megteszi:D

UI: tapasztalat!

2010. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is abban gondolkodom,csak félek a dysplasiától!
2010. jún. 6. 15:02
 3/15 anonim ***** válasza:

border collie :) ha kertes házban laknék tuti vennék magamnak egyet, így én azt ajánlanám. egyrészt a border collie a legokosabb kutya. plusz:

Értelmes, tanulékony, aktív, ragaszkodó, érzékeny és játékos. Nagyon aktív ha a játékról van szó.

2010. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ja és még egy link :D előző voltam

[link]

2010. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét a menhelyeken, ott elmondod mit keresel és ráböknek a neked való kutyusra.
2010. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A Border Collie nekem is tetszik,de nem igazán házörző tipus.Még meggondolom!Köszi a linket!
2010. jún. 6. 15:23
 7/15 A kérdező kommentje:
Meg aztán kisgyerek mellett nem tudom,hogy mennyit tudnék vele foglalkozni.Ahogy írják is,rengeteget kell vinni mozogni,tanítani.Vagy szerintetek két éves gyerekkel lehet ezt együtt csinálni?Imádja a kutyákat és stramm kiskölyök!:)
2010. jún. 6. 15:26
 8/15 anonim ***** válasza:

A border collienak nagyon nem elég a kert, és nem is őrző-védő típusú eb.

Az ÖV-t úgy érted, hogy őrizze a házat, vagy komolyan ÖV-zni szeretnél vele? Mert a kettő nem mindegy.

A célodnak egy menhelyi kutya teljesen megfelel, a gondozók tudnak kutyát ajánlani az igényeidre.

2010. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

németjuhász,belga juhász,dobermann sztem!!!

de ugyis te fogod eldönteni,

2010. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Németjuhász. Nekem is az van. Játékos, szereti a gyerekeket. Idegent nem enged be, ha nem vagyunk otthon.

Viheted a gyereked is amikor a kutyávl foglalkozol. Én is vittem őket 2-3 évesen és nagyon élvezték.

2010. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!