Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám füle be van gyulladva...

A kutyám füle be van gyulladva huzamossabb ideje. Semmi nem használ az orvos szerint most jön a mintavétel és a baktériumtenyészet. Mennyibe kerűl ez körűlbelűl, mert ahova szoktam vinni orvoshoz, már nem egyszer próbált becsapni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Megpróbált becsapni, akkor miért mész még mindig oda?

Hívj fel egy másik állatorvost, vagy érdeklődj e-mailben, hogy mennyiért végzik ezeket a vizsgálatokat.

Rákerestem a neten, pl. itt:

[link]

2010. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ezek szerint nem csapott be,csak felszámolt 3000 ft-ot azért,mert beleszagolt a kutyám fülébe.Csak eddig ilyesmiért nem kértek pénzt.
2010. jún. 6. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet toklász. A volt pasim kutyájának belement a fülébe, az orvos állította, hogy semmi nincs benne, hónapokig kezelték reménytelenül, egy vagyonba került, a kutya pedig iszonyatosan szenvedett. Tanácsomra elvitték egy másik dokihoz, aki azonnal kivett a kutya füléből 3 megrohadt toklászt, majd a kutya 1 hét alatt helyrejött... Nagy pénzlehúzást csinált a régi orvosuk...

Az én kutyámnak pedig ételallergiától volt fülgyulladása, bár emellé társult még a krónikus hasmenés is.

2010. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:).Ezt a toklászos játékot én is megettem két éve egyszer a másik kutyámmal.De most bizos nem az,mert kisebesedett neki,és nem a vakarástól.Holnap viszem.Szerintem valami gomba.
2010. jún. 6. 17:09
 5/8 anonim válasza:
54%
Elképesztő,hogy csak ennyi idő múlva jött rá,hogy tenyésztésre kéne küldeni.Szegény,biztos sokat szenvedett idáig.Ez kellett volna legyen a legelső,amit csinál.Az ilyentől elvenném az orvosi engedélyét.Keress egy másik orvost.Sok szerencsét!!
2010. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bőrkaparék 6000-8000Ft körül van. Ha "fülpiszkálóval" kenetet vesznek belőle, az is kb. ennyibe kerül.
2010. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én majdnem fél évig köhögtem és fulladtam, orvostól orvosig vándoroltam, de soha egyiknek se jutott eszébe tenyésztésre küldeni a torokváladékomat. Az antibiotikumot is csak találomra kaptam, amikor vérvizsgálatot akartam tenyésztéssel pénzért, közölték, hogy 45.000 Ft, így nem tenyésztettem. Szerencsére végül hatott az antibiotikum.

Vagy amikor vesemedencegyulladásom volt hónapokig és évekig visszatért és vagy 8 féle antibiotikumot beszedtem, soha senki nem küldött tenyésztésre.

Csak azért írom, hogy maradjunk a realitások talaján.

Én imádom az állatokat, mindent megadtam és kifizettem értük, amikor csak szükségük volt ellátásra, de sajnos ez Magyarország, ahol még az emberek esetében se első a tenyésztés.:(((

2010. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap elvittem.A végösszeg 11800ft volt,de úgy,hogy a rendelő tulajdonosa volt most bent,vele már volt problémám-műtötte a kutyám fogát,közben telefonált,én meg rászóltam,hogy tegye le a telefont azonnal-azóta midíg elnézést kér ha megcsörren,és álltalában lefelezi a végösszeget.Most is lefelezte.Még nincs meg az edmény,de valószínűleg az a baktérium,ami a korpát is okozza.
2010. jún. 8. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!