Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan gyógyer (vagy...

Létezik olyan gyógyer (vagy bármi egyéb) ami növeli a kutya méretét?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de már egy csomószor gondolkoztam rajta, hogy vajon létezik ilyen? Amitől a kutya tovább nő?? (nem arra gondolok, hogy óriásira, de mondjuk a jelenlegi testméretének a 10-20-30%-ával nagyobbra)

Tud valaki ilyenről?


2010. jún. 6. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

neked miért jobb, ha növeled a kutya farkát?

na mindegy, nem akarom tudni.

adj neki viagrát, ugyanúgy hat rá is.

2010. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
agysejtszám növelő hülyeséget kérdezőknek nincs? vagy ragasztó, hogy a fenekét a székhez ragasszuk biológia órán?
2010. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem a farkat akarja novelni
2010. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17:37 te kissé félreértelmezted a kérdést :D :D
2010. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én meg azon gondolkozom, van-e olyan gyógyszer,amitől az idióta gazdiknak megnő az intelligenciája.
2010. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nem a farkára gondoltam, olvasd végig rendesen a kérdést, mielőtt beröfögsz valami hülyeséget..


ennek amúgy abszolút semmi köze ahhoz, hogy növelni akarom a kutyám méretét, még ha lenne ilyen gyógyszer, valószínű, akkor sem élnék vele, csak puszta kiváncsiságból kérdeztem.

2010. jún. 6. 17:45
 7/14 anonim ***** válasza:

Van, növekedési hormon de kibäszott drága egy kúra belőle!

Nem hiszem, hogy 150 ezer forintot megér neked !?

2010. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer erre a célra nem ismeretes. Azt tudom, hogy a tibeti szerzetesek annak idején a tibeti masztiffok egyes egyedeit még ivarérésük előtt kasztrálták és ezzel akár 20 cm-es testméret növekedést értek el, a nem heréltekhez képest..
2010. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Na erre voltam kiváncsi, köszönöm!!


Mégegyszer mondom, nem azért kérdeztem, mert használni akarom, csak eszembe jutott (lévén, hogy a kutyakiállításokon is a nagyobb testű kutyáknál a minnél nagyobb legyen elv érvényesül :S)

2010. jún. 6. 17:58
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
A nagyobb méretet nem növekedtetővel érik el, hanem a nagyobb méretűt pároztatják a nyagyobb méretűvel. Így várható, hogy az alomban lesz egy-két az átlagosnál nagyobb kutya. Ez ugyanaz, mint némelyik fajtánál a "mini" létrehozása. Csak ott az átlagosnál kisebbeket hozzák össze.
2010. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!