Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A palotapincsim bal szemhéján...

A palotapincsim bal szemhéján kijött egy kis hólyag vagy szemölcs-szerű valami. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el holnap állatorvoshoz.
2010. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolsz?

[link]


cseresznyeszem a betegség neve. el kell vinni az állatot állatorvoshoz sok esetben műtéti beavatkozás szükséges.

2010. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem olyan mint a képen, hanem ilyen barna folt mindhta szemölcs lenne az az is, az én kutyinak is van ilyenje évek óta, két három éve jött ki a szemén
2010. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azonnal vidd orvoshoz, az én pincsim is így járt. kidurrant a szeme a nyomás miatt. ha volt kullancsa akkor agyhártyagyulladása is lehet vagy egyéb betegsége. Az én pincsimet későn vittük NORMÁLIS orvoshoz. Ezért el kellett altatni mert epilepsziás rohamot kapott, remegett, fájt neki vmije stbstb.. szal szar volt nézni h szenved .. :(

SIESS NE TÉTOVÁZZ!!!!!!!

2010. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerencsére nem olyan ,mint azon a képen.pár napja jött ki egyébként, és szerencsére ma estére megoldódott. egyre nagyob volt,ezért tettem közzé a kérdést, de ma este leesett neki és csak egy kis seb látszik a helyén.köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 6. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!